Główna

Aktualna sytuacja w klasie A - 2015/2016 (odc. 2)

Liczba spadkowiczów z lubelskiej klasy okręgowej zależy od spadków od lig II-IV.   II liga (s...

Remis z Bobrami

Garbarnia Kurów zremisowała 1:1 z Bobrami Karczmiska. Bramkę dla nas zdobył Mirosław Hajduk. W 37'...

Porażka trampkarzy w Nałęczowie

Cisy Nałęczów wygrały w meczu trampkarzy 4:1 z naszymi zawodnikami. Honorową bramkę zdobył Antoni...

Wciąż wierzymy...

W najbliższą niedzielę o godzinie 17 zagramy u siebie z Bobrami. Z rywalami z Karczmisk Pierwszych ...

Aktualna sytuacja w klasie A - 2015/2016 (odc. 1)

Liczba spadkowiczów z lubelskiej klasy okręgowej zależy od spadków od lig II-IV.   II liga (s...

  • Aktualna sytuacja w klasie A - 2015/2016 (odc. 2)

    niedziela, 29 maja 2016 23:00
  • Remis z Bobrami

    niedziela, 29 maja 2016 22:27
  • Porażka trampkarzy w Nałęczowie

    sobota, 28 maja 2016 17:54
  • Wciąż wierzymy...

    czwartek, 26 maja 2016 22:52
  • Aktualna sytuacja w klasie A - 2015/2016 (odc. 1)

    czwartek, 26 maja 2016 11:51
Aktualna sytuacja w klasie A - 2015/2016 (odc. 2)
Wpisany przez Pietras1988   
niedziela, 29 maja 2016 23:00

Liczba spadkowiczów z lubelskiej klasy okręgowej zależy od spadków od lig II-IV.

 

II liga (spadek: 16.-18.)

15. STAL STALOWA WOLA 34 mecze/37 punktów (możliwy spadek do III ligi lubelsko-podkarpacko-małopolsko-świętokrzyskiej)

16. Nadwiślan Góra 33/34 (maksymalna liczba punktów: 37; Znicz Pruszków)

spadek: Gryf Wejherowo, Okocimski Brzesko /wycofanie z ligi - spadek o dwa poziomy/

 

III liga (baraż: 1., spadek: 9.-18. /w przypadku przegranej mistrza grupy w barażu z Olimpią Elbląg lub spadku Stali z II ligi, spada także 8./)

baraż: Motor Lublin

utrzymanie: Stal Rzeszów, Resovia Rzeszów, Orlęta Radzyń Podlaski, Karpaty Krosno, Avia Świdnik

7. KS Jarosław* 33/56 (Avia)

8. Polonia Przemyśl 33/54 (57; Tomasovia)

spadek: CHEŁMIANKA CHEŁM, Sokół Sieniawa, LUBLINIANKA LUBLIN, Wólczanka Wólka Pełkińska, Piast Tuczempy, LEWART LUBARTÓW, TOMASOVIA TOMASZÓW LUBELSKI, Izolator Boguchwała, Orzeł Przeworsk, HETMAN ZAMOŚĆ

 

IV liga (awans: 1., spadek: 11.-16.)

1. Podlasie Biała Podlaska 28/66 (Kryształ, Lutnia)

2. Stal Kraśnik 28/60 (66; Victoria, Powiślak)

pewne utrzymanie: Kryształ Werbkowice, Polesie Kock, Powiślak Końskowola, Lutnia Piszczac, Victoria Żmudź, Unia Hrubieszów

9. Włodawianka Włodawa 28/36 (Hetman, Granica)

10. GÓRNIK II ŁĘCZNA 28/33 (Orion, Hetman)

11. JANOWIANKA JANÓW LUBELSKI 28/32 (38; Powiślak, Opolanin)

12. OPOLANIN OPOLE LUBELSKIE 28/32 (38; Polesie, Janowianka)

13. Orlęta Łuków 28/30 (36; Granica, Victoria)

14. ORION NIEDRZWICA DUŻA 28/28 (34; Górnik II, Unia)

spadek: Granica Dorohusk, Hetman Żółkiewka-Osada*

 

Klasa okręgowa (awans: 1., spadek: 12.-16. /w najgorszym razie może spaść nawet 10. drużyna/)

1. POM/Iskra Piotrowice 27/62 (Wisła II, LKS, Orły)

2. Wisła II Puławy 27/62 (71; POM/Iskra, Płomień, Granit)

3. Stal Poniatowa 27/60 (69; LKS, Orły, MKS/Ruch)

4. Piaskovia Piaski 26/57 (66; Tajfun, Iskra, GKS)

pewne utrzymanie: Unia Wilkołaz Pierwszy*, MKS/Ruch Ryki

7. Granit Bychawa 27/42 (Płomień, GKS, Wisła II)

8. GKS Niemce 27/40 (Iskra, Granit, Piaskovia)

9. Perła Borzechów 27/38 (Tęcza, Unia, KS)

10. KS Dąbrowica 27/34 (43; Orły, MKS/Ruch, Perła)

11. Płomień Węglin* 27/26 (35; Granit, Wisła II, LKS)

12. Orły Kazimierz Dolny 27/26 (35; KS, Stal, POM/Iskra)

13. Iskra Krzemień Pierwszy* 27/26 (35; GKS, Piaskovia, Tęcza)

14. Tajfun Ostrów Lubelski 27/20 (29; Piaskovia, Tęcza, Unia)

15. Tęcza Bełżyce 27/18 (27; Perła, Tajfun, Iskra)

spadek: LKS Wierzchowiska Pierwsze*

 

Lubelska klasa A (awans: zwycięzca każdej grupy, spadek: drużyny z ostatnich miejsc)

Grupa I (13 drużyn)

1. Orzeł Urzędów 22/55 (Sygnał, Wieś)

2. Stok Zakrzówek 21/53 (62; Sygnał, Wieś, Ruch)

utrzymanie: Sygnał Chodel, LKS Stróża, Wieś Poniatowa*, PotokWielki Osinki*, Tęcza Kraśnik, LKS Kowalin, Ruch Popkowice

10. Kamex Polichna Pierwsza* 21/18 (GUKS, Dzierzkowice, Tęcza)

11. GKS Gościeradów Ukazowy* 21/16 (Ruch, GUKS, PotokWielki)

12. Dzierzkowice Terpentyna* 21/14 (Kowalin, Kamex, GUKS)

13. GUKS Modliborzyce 21/12 (21; Kamex, GKS, Dzierzkowice)

 

II (14)

1. KS Góra Puławska 23/54 (Drzewce, Żyrzyniak, Wawel)

2. WodniakŁaziska Piotrawin* 23/48 (57; Wawel, Orlęta, Serokomla)

3. GARBARNIA KURÓW 23/47 (56; WilkiWilków, Drzewce, Żyrzyniak)

4. Mazowsze Stężyca 23/45 (54; Orlęta, Serokomla, AmatorLeopoldów)

utrzymanie: Mazowsze Stężyca, Cisy Nałęczów, AmatorLeopoldów Rososz*, KS Drzewce, Wawel Wąwolnica, Bobry Karczmiska Pierwsze*, Hetman Gołąb, WilkiWilków Szczekarków-Kolonia*, Serokomla Janowiec

13. Żyrzyniak Żyrzyn 23/18 (Hetman, Góra, Garbarnia)

14. Orlęta Dęblin 23/12 (21; Mazowsze, WodniakŁaziska, Hetman)

 

III (14)

1. Tur Milejów-Osada* 23/59 (KS, Kadet, Huragan)

2. Victoria Rybczewice 23/58 (67; Huragan, Mila, Niedźwiada)

3. Oleśnia Oleśniki 23/51 (60;  Mila, Niedźwiada, Abramów)

utrzymanie: GKS Niedźwiada, Ludwiniak Ludwin-Kolonia*, Huragan Siostrzytów, Błękit Cyców, Mila Turka, GLKS Michów, Kadet Lisów, LKS Skrobów, Zawisza Garbów

13. GKS Abramów 23/8 (Niedźwiada, Błękit, Oleśnia)

14. KS Nasutów 23/7 (16; Tur, GLKS, Ludwiniak)

 

IV (14)

1. Sygnał Lublin 23/54 (Madjan/MarinaZemborzyce, Bogucin, Legion)

2. Madjan/MarinaZemborzyce Lublin* 23/54 (63; Sygnał, Legion, Piotrcovia)

3. SokółKonopnica Kozubszczyzna* 23/51 (60; Granit II, Głusk, Błękitni)

4. KS Bogucin* 23/51 (60; Błękitni, Sygnał, Avenir)

5. KS Ciecierzyn 21/47 (59; Madjan/MarinaZemborzyce, Legion, Piotrcovia, LZS)

utrzymanie: Głusk Lublin*, Błękitni Dys, Legion Tomaszowice

9. Avenir Jabłonna-Majątek* 23/23 (Głusk, Błękitni, Bogucin)

10. Pogoń/PerłaRokitno Lubartów* 22/22 (Piotrcovia, LZS, Granit II)

11. Piotrcovia Piotrków-Kolonia* 23/18 (Pogoń/PerłaRokitno, Ciecierzyn, Madjan/MarinaZemborzyce)

12. LZS Krężnica Jara 23/17 (Rohland, Pogoń/PerłaRokitno, Ciecierzyn)

13. Granit II Bychawa 23/17 (SokółKonopnica, Rohland, Pogoń/PerłaRokitno)

14. Rohland Tuszów 23/16 (25; LZS, Granit II, Głusk)

 

Klasa B (awans: mistrz każdej grupy)

Grupa I (10)

1. Błękitni Kierz 16/38 (Drako, Czarni)

2. Wisła Józefów nad Wisłą* 16/35 (41; Poraj, WikingLeśniczówka*)

3. Drako Kowala Pierwsza* 16/32 (38; Błękitni, Jaworzanka)

pozostanie: WikingLeśniczówka Poniatowa*, Czarni Puszno Godowskie*, GLKS Elżbieta, Pogoń Trzebiesza, Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska, Jaworzanka Rogów, Poraj Kraczewice Prywatne*

 

II (12)

1. Perła Mełgiew 21/54 (Świdniczanka)

2. Świdniczanka Świdnik Mały* 20/49 (55; Perła M, Trawniki)

pozostanie: LKS Trawniki, LKS Biskupice, Bronowice Lublin, Perła Rudnik Szlachecki*, Vir Dorohucza, Sprint Wierzchowiska Pierwsze*, Krzczonovia Krzczonów, Roztocze Batorz, Widok Lublin

wycofanie po rundzie: Starka Stara Wieś Pierwsza*

 

III (9)

1. Ułęż Drążgów* 14/37 (SKS, Piekiełko)

2. SKS Leokadiów 14/32 (38; Ułęż, Gabaryty)

pozostanie: Piekiełko Przykwa, KS Uniszowice, Gabaryty Dęblin, LKS Kamionka, KS Serniki, Orlęta Nowodwór, Gigant Przytoczno

 

* - zastosowano oficjalną pisownię nazwy klubu Draco (Drako) według Krajowego rejestru Sądowego oraz oficjalne nazwy miejscowości, w którym się dany klub znajduje (nazwami tradycyjnymi są odpowiednio: JKS Jarosław /pierwsza litera pochodzi od przymiotnika dotyczącego nazwy miejscowości, więc ujęto tu jako KS/, Hetman Żółkiewka, Unia Wilkołaz, Płomień Trzydnik Duży, Iskra Krzemień, LKS Wierzchowiska, LKS Poniatowa-Wieś, GLKS Potok Wielki, Kamex Polichna, GKS Gościeradów, ULKS Dzierzkowice, Wodniak Piotrawin, Amator Leopoldów-Rososz, Bobry Karczmiska, Wilki Wilków, Tur Milejów, Ludwiniak Ludwin, Madjan/Marina Zemborzyce, Sokół Konopnica, BKS Bogucin /analogicznie do JKS-u/, GLKS Głusk, Avenir Jabłonna, Pogoń/Perła Lubartów-Rokitno, Piotrcovia Piotrków, Wisła Józefów, Czarni Puszno, Wiking Leśniczówka, Poraj Kraczewice, Świdniczanka Świdnik, Perła Rudnik, Sprint Wierzchowiska, Starka Stara Wieś, GSKS Ułęż).

 

Kolejny "odcinek" o aktualnej sytuacji w klasie A pojawi się na stronie za tydzień. Zapraszamy do lektury.

 
Remis z Bobrami
Wpisany przez Pietras1988   
niedziela, 29 maja 2016 22:27

Garbarnia Kurów zremisowała 1:1 z Bobrami Karczmiska. Bramkę dla nas zdobył Mirosław Hajduk.

W 37' Marcin Mazurkiewicz trafił z rzutu karnego w bramkarza gości. Więcej informacji i nagranie z meczu pojawią się w przyszłym tygodniu.

Garbarnia Kurów - Bobry Karczmiska Pierwsze 1:1 (0:1)
Bramki: Mirosław Hajduk 86' - Rafał Gałecki 41'
Żółte kartki: Marcin Mazurkiewicz - Arkadiusz Madejek, Arkadiusz Ścibior, Michał Ścibior
Sędziowie: Karol Bocheńczyk (jako główny), Hubert Ripper i Olaf Ziółkowski (jako sędziowie boczni)
Liczba widzów: 280
Garbarnia (trener: Michał Kuflewski): Radosław Wiejak - Przemysław Figiel, Mirosław Hajduk, Tomasz Guz, Sebastian Zlot (79' Maciej Piech) - Damian Stelmach, Kacper Rukasz (67' Piotr Ogrzyński), Marcin Mazurkiewicz (60' Mateusz Bieniek), Karol Głowacki, Kamil Głowacki - Michał Zlot
Bobry: skład w przyszłym tygodniu

 

 
Porażka trampkarzy w Nałęczowie
Wpisany przez Pietras1988   
sobota, 28 maja 2016 17:54

Cisy Nałęczów wygrały w meczu trampkarzy 4:1 z naszymi zawodnikami. Honorową bramkę zdobył Antoni Muzyka z rzutu karnego.

 
Wciąż wierzymy...
Wpisany przez Pietras1988   
czwartek, 26 maja 2016 22:52

W najbliższą niedzielę o godzinie 17 zagramy u siebie z Bobrami. Z rywalami z Karczmisk Pierwszych (najpierw grającymi pod nazwą LZS) graliśmy dotychczas 17 razy - trzynaście razy wygraliśmy, cztery razy padł remis; bilans bramek: 60-24. Najbliższy mecz poprowadzą sędziowie: Bocheńczyk (jako główny), Hubert Ripper i Ziółkowski (jako sędziowie boczni).

Historia spotkań:

23.10.1988: LZS - Kurowianka 1:2

18.06.1989: Kurowianka - LZS 4:4

13.08.1989: Garbarnia - LZS 5:1

22.04.1990: LZS - Garbarnia 2:8 (1:6)

25.10.2009: Garbarnia - Bobry 2:1 (0:0), Wójciak, T. Guz

06.06.2010: Bobry - Garbarnia 1:8 (0:5), Wójciak 5, M. Mazurkiewicz, Sadurski, J. Mazurkiewicz

03.10.2010: Garbarnia - Bobry 4:1 (3:1), Wałach 2, Wójciak, M. Mazurkiewicz (k)

14.05.2011: Bobry - Garbarnia 2:3 (2:1), Wałach, Partycki, Mazurkiewicz

02.10.2011: Bobry - Garbarnia 1:2 (1:1), Mateusz Żuber (sam.), Maleszyk

06.05.2012: Garbarnia - Bobry 2:2 (0:1), Mazurkiewicz, T. Guz

07.10.2012: Garbarnia - Bobry 3:0 wo (goście nie przyjechali)

19.05.2013: Bobry - Garbarnia 3:4 (2:1), Wałach 2, Maleszyk, Partycki

03.11.2013: Bobry - Garbarnia 0:1 (0:0), Próchniak

15.06.2014: Garbarnia - Bobry 2:2 (0:0), Gotowała (k), Figiel

05.10.2014: Bobry - Garbarnia 0:0

17.05.2015: Garbarnia - Bobry 3:0 (2:0), T. Guz, S. Zlot, Wielgo

18.10.2015: Bobry - Garbarnia 3:7 (1:2), Kopeć 3, Mazurkiewicz 2, D. Stelmach, Gotowała

Gole dla nas: Kamil Wójciak 7, Marcin Mazurkiewicz 6, Rafał Wałach 5, Tomasz Guz 3, Kamil Kopeć 3, Hubert Gotowała 2, Marcin Maleszyk 2, Paweł Partycki 2, Przemysław Figiel, Jakub Mazurkiewicz, Krzysztof Próchniak, Marek Sadurski, Damian Stelmach, Jacek Wielgo, Sebastian Zlot, Mateusz Żuber (sam.), strzelcy 19 bramek nieznani (prawdopodobnie dwa gole strzelił Stanisław Zając).

 

Pozostałe spotkania XXIII kolejki: Cisy - Amator (S17), Góra - Wilki (N11), Serokomla - Orlęta (N11), Mazowsze - Wawel (N16), Hetman - Drzewce (Puławy, N17), Wodniak - Żyrzyniak (N17)

 

W sobotę trampkarze zagrają o 11 w Nałęczowie z Cisami. Juniorzy i młodzicy pauzują.

 

Tradycyjnie przeprowadzimy prawdopodobnie relację wynikową na żywo z meczu seniorów Garbarni (link: http://regiowyniki.pl/mecz/8217/Pilka_Nozna/Lubelskie/Klasa_A/).

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 190





Najbliższy mecz ligowy

N, 05 Cze 2016 12:00 
Wilki Wilków
Wilki Wilków
: Garbarnia Kurów
Garbarnia Kurów

Najbliższa kolejka

AMAAMA - SERSER :
ZYRZYR - HETHET :
WILWIL - GARGAR :
BOBBOB - CISCIS :
ORLORL - MAZMAZ :
WAWWAW - WODWOD :
KSDKSD - KSGKSG :

Kontakt


garbarniakurow@gmail.com


Facebook

Zaloguj



Ostatni mecz ligowy

N, 29 Maj 2016 17:00 
Garbarnia Kurów
Garbarnia Kurów
1:1 Bobry Karczmiska
Bobry Karczmiska
Raport meczowy

Ostatnia kolejka

CISCIS - AMAAMA 2 : 0
KSGKSG - WILWIL 4 : 1
SERSER - ORLORL 1 : 1
MAZMAZ - WAWWAW 5 : 0
GARGAR - BOBBOB 1 : 1
HETHET - KSDKSD 4 : 1
WODWOD - ZYRZYR 1 : 0

Tabela

  Dom  PełnaWyjazd
   P
Wodniak Piotrawin - Ł. Wodniak Piotrawin - Ł.31
KS Góra Puławska KS Góra Puławska30
Mazowsze Stężyca Mazowsze Stężyca28
4  Garbarnia Kurów Garbarnia Kurów26
Amator Rososz - L. Amator Rososz - L.24
Cisy Nałęczów Cisy Nałęczów23
Hetman Gołąb Hetman Gołąb18
KS Drzewce KS Drzewce18
Wilki Wilków Wilki Wilków16
10  Serokomla Janowiec Serokomla Janowiec14
11  Bobry Karczmiska Bobry Karczmiska13
12  Wawel Wąwolnica Wawel Wąwolnica12
13  Żyrzyniak Żyrzyn Żyrzyniak Żyrzyn9
14  Orlęta Dęblin Orlęta Dęblin7
   P
KS Góra Puławska KS Góra Puławska54
Wodniak Piotrawin - Ł. Wodniak Piotrawin - Ł.48
3  Garbarnia Kurów Garbarnia Kurów47
Mazowsze Stężyca Mazowsze Stężyca45
Cisy Nałęczów Cisy Nałęczów40
Amator Rososz - L. Amator Rososz - L.37
KS Drzewce KS Drzewce29
Wawel Wąwolnica Wawel Wąwolnica28
Bobry Karczmiska Bobry Karczmiska27
10  Hetman Gołąb Hetman Gołąb24
11  Wilki Wilków Wilki Wilków24
12  Serokomla Janowiec Serokomla Janowiec24
13  Żyrzyniak Żyrzyn Żyrzyniak Żyrzyn18
14  Orlęta Dęblin Orlęta Dęblin12
   P
KS Góra Puławska KS Góra Puławska24
2  Garbarnia Kurów Garbarnia Kurów21
Cisy Nałęczów Cisy Nałęczów17
Wodniak Piotrawin - Ł. Wodniak Piotrawin - Ł.17
Mazowsze Stężyca Mazowsze Stężyca17
Wawel Wąwolnica Wawel Wąwolnica16
Bobry Karczmiska Bobry Karczmiska14
Amator Rososz - L. Amator Rososz - L.13
KS Drzewce KS Drzewce11
10  Serokomla Janowiec Serokomla Janowiec10
11  Żyrzyniak Żyrzyn Żyrzyniak Żyrzyn9
12  Wilki Wilków Wilki Wilków8
13  Hetman Gołąb Hetman Gołąb6
14  Orlęta Dęblin Orlęta Dęblin5

© GarbarniaKurow.pl 2009-2012