Główna

Najbliższe sparingi naszych drużyn

sobota 10:00, Końskowola (orlik), młodzicy młodsi: Powiślak - Garbarnia 12:00, Końskowola (orlik),...

Piekiełko Przykwa rywalem w PP

W wyniku dzisiejszego losowania rundy wstępnej Pucharu Polski, trafiliśmy na Piekiełko Przykwa z...

Znamy terminarz ligowy

Lubelski Związek Piłki Nożnej ogłosił dziś skład i terminarz II grupy lubelskiej klasy A. Nowymi...

Po pierwszym treningu

Wysoka frekwencja na pierwszym treningu - pojawiło się pięciu zawodników, którzy nie grali w...

Jednak zagramy w Pucharze Polski

Sparing 30/31.07 z Bogucinem został odwołany - przeciwnicy wystartują w Pucharze Polski, więc my...

  • Najbliższe sparingi naszych drużyn

    piątek, 22 lipca 2016 15:25
  • Piekiełko Przykwa rywalem w PP

    czwartek, 21 lipca 2016 20:17
  • Znamy terminarz ligowy

    czwartek, 21 lipca 2016 08:48
  • Po pierwszym treningu

    wtorek, 19 lipca 2016 21:22
  • Jednak zagramy w Pucharze Polski

    wtorek, 19 lipca 2016 12:38
Najbliższe sparingi naszych drużyn
Wpisany przez Pietras1988   
piątek, 22 lipca 2016 15:25

sobota
10:00, Końskowola (orlik), młodzicy młodsi: Powiślak - Garbarnia
12:00, Końskowola (orlik), orlicy młodsi: Powiślak - Garbarnia
16:00, Puławy (KEN), seniorzy: Wisła II - Garbarnia
niedziela
16:00, Garbów, seniorzy: Zawisza - Garbarnia

 
Piekiełko Przykwa rywalem w PP
Wpisany przez Pietras1988   
czwartek, 21 lipca 2016 20:17

W wyniku dzisiejszego losowania rundy wstępnej Pucharu Polski, trafiliśmy na Piekiełko Przykwa z klasy B (mecz u przeciwników 31 lipca o godzinie 17:30), zwycięzca tego meczu podejmie w kolejnej rundzie MKS/Ruch Ryki (7 sierpnia o godzinie 17).

 

Runda wstępna (31 lipca o 17:30):

1. KPP Opole Lubelskie - Wisła Józefów nad Wisłą

2. Draco Kowala Pierwsza - Wieś Poniatowa

3. Tęcza Kraśnik - LKS Kowalin

4. Cisy Nałęczów - Cisy Nałęczów

5. Dywany Łuszczów-Victoria Rybczewice - KS Bogucin

6. Madjan-MarinaZemborzyce Lublin - Ludwiniak Ludwin-Kolonia

7. KS Lublin - Mila Turka

8. Piekiełko Przykwa - Garbarnia Kurów

 

I runda (7 sierpnia o 17):

1. KPP Opole Lubelskie/Wisła Józefów nad Wisłą - Opolanin Opole Lubelskie

2. Draco Kowala Pierwsza/Wieś Poniatowa - Płomień Węglin

3. Tęcza Kraśnik/LKS Kowalin - Granit Bychawa

4. Cisy Nałęczów/Cisy Nałęczów - GKS Niemce

5. Dywany Łuszczów-Victoria Rybczewice/KS Bogucin - Stal Poniatowa

6. Madjan-MarinaZemborzyce Lublin/Ludwiniak Ludwin-Kolonia - Piaskovia Piaski

7. KS Lublin/Mila Turka - Sygnał Lublin

8. Piekiełko Przykwa/Garbarnia Kurów - MKS-Ruch Ryki

9. KS Góra Puławska - Wisła II Puławy

10. Janowianka Janów Lubelski - Unia Wilkołaz Pierwszy

11. Perła Borzechów - Stok Zakrzówek

12. Orion Niedrzwica Duża - Tur Milejów-Osada

 

II runda (7 września o 16:45): zagrają zwycięzcy I rundy + zespoły z IV ligi

 
Znamy terminarz ligowy
Wpisany przez Pietras1988   
czwartek, 21 lipca 2016 08:48

Lubelski Związek Piłki Nożnej ogłosił dziś skład i terminarz II grupy lubelskiej klasy A. Nowymi zespołami będą: Orły Kazimierz Dolny, Tęcza Bełżyce (spadkowicze z klasy okręgowej) i GSKS Ułęż (mistrz III grupy klasy B), które zastąpią KS Góra Puławska (awans do "okręgówki"), Serokomlę Janowiec (spadek do klasy B) i Orlęta Dęblin (upadek sekcji piłkarskiej). Pierwsze spotkanie rozegramy 20/21 sierpnia w Bełżycach, rundę zakończymy 12/13 listopada u siebie z Wawelem.

 

Terminarz gier w rundzie jesiennej: 

20/21 sierpnia: Tęcza Bełżyce - Garbarnia Kurów

27/28 sierpnia: Garbarnia Kurów - Amator Rososz-Leopoldów

3/4 września: Mazowsze Stężyca - Garbarnia Kurów

10/11 września: Garbarnia Kurów - Orły Kazimierz Dolny

17/18 września: Wilki Wilków - Garbarnia Kurów (w Szczekarkowie)

24/25 września: Hetman Gołąb - Garbarnia Kurów (w Puławach)

1/2 października: Garbarnia Kurów - KS Drzewce

8/9 października: Cisy Nałęczów - Garbarnia Kurów

15/16 października: Garbarnia Kurów - Bobry Karczmiska Pierwsze

22/23 października: Żyrzyniak Żyrzyn - Garbarnia Kurów

29/30 października: Garbarnia Kurów - Wodniak Piotrawin-Łaziska

5/6 listopada: GSKS Ułęż - Garbarnia Kurów

12/13 listopada: Garbarnia Kurów - Wawel Wąwolnica

 

Skład wszystkich grup lubelskiej klasy A (zastosowano oficjalne nazwy miejscowości, w którym się dany klub znajduje):

I
II
III
IV
Iskra Krzemień Pierwszy Orły Kazimierz Dolny Tajfun Ostrów Lubelski LKS Wierzchowiska Pierwsze
Orzeł Urzędów Tęcza Bełżyce Victoria Rybczewice Drugie Madjan/MarinaZemborzyce Lublin
Sygnał Chodel WodniakŁaziska Piotrawin Oleśnia Oleśniki SokółKonopnica Kozubszczyzna
LKS Stróża Garbarnia Kurów GKS Niedźwiada KS Bogucin
Wieś Poniatowa Mazowsze Stężyca Ludwiniak Ludwin-Kolonia KS Ciecierzyn
PotokWielki Osinki Cisy Nałęczów GLKS Michów Głusk Lublin
Tęcza Kraśnik AmatorLeopoldów Rososz Błękit Cyców Błękitni Dys
LKS Kowalin Wawel Wąwolnica Huragan Siostrzytów Avenir Jabłonna-Majątek
Ruch Popkowice KS Drzewce Mila Turka Pogoń/PerłaRokitno Lubartów
Kamex Polichna Pierwsza Bobry Karczmiska Pierwsze Zawisza Garbów Legion Tomaszowice
GKS Gościeradów Ukazowy WilkiWilków Szczekarków-Kolonia Kadet Lisów Piotrcovia Piotrków-Kolonia
GUKS Modliborzyce Hetman Gołąb LKS Skrobów Rohland Tuszów
Błękitni Kierz Żyrzyniak Żyrzyn Świdniczanka Świdnik Mały
LZS Krężnica Jara
Stal II Kraśnik GSKS Ułęż  Avia II Świdnik
Motor II Lublin
 
Po pierwszym treningu
Wpisany przez Pietras1988   
wtorek, 19 lipca 2016 21:22

Wysoka frekwencja na pierwszym treningu - pojawiło się pięciu zawodników, którzy nie grali w poprzedniej rundzie w naszych barwach, spodziewanych na najbliższych treningach jest kilku innych. Dziś Kamil Kopeć ogłosił, że przechodzi do KS-u Drzewce, dziękujemy Kamilowi za udany sezon 2015/2016 w naszych barwach.


Kolejne treningi:
seniorzy: czwartek i piątek o 19
juniorzy: -
trampkarze młodsi: środa i czwartek o 18
młodzicy młodsi: środa i czwartek o 16:30
orlicy młodsi: czwartek i piątek o 17

Pierwszy sparing (z Zawiszą) seniorzy rozegrają prawdopodobnie w niedzielę w Garbowie.

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 198





Najbliższy mecz pucharowy

N, 31 Lip 2016 17:30 
Piekiełko Przykwa
Piekiełko Przykwa
: Garbarnia Kurów
Garbarnia Kurów

Najbliższy mecz ligowy

So, 20 Sie 2016 00:00 
Tęcza Bełżyce
Tęcza Bełżyce
: Garbarnia Kurów
Garbarnia Kurów

Najbliższa kolejka

ŻYRŻYR - HETHET :
WODWOD - BOBBOB :
GSKGSK - CISCIS :
WAWWAW - KSDKSD :
TĘCTĘC - GARGAR :
AMAAMA - WILWIL :
MAZMAZ - ORŁORŁ :

Kontakt


garbarniakurow@gmail.com


Facebook

Zaloguj



Ostatni mecz ligowy

N, 19 Cze 2016 17:00 
Żyrzyniak Żyrzyn
Żyrzyniak Żyrzyn
1:2 Garbarnia Kurów
Garbarnia Kurów
Raport meczowy

Ostatni mecz pucharowy

N, 09 Sie 2015 17:00 
Wisła Józefów
Wisła Józefów
3:2 Garbarnia Kurów
Garbarnia Kurów
Raport meczowy

Ostatnia kolejka

AMAAMA - MAZMAZ 3 : 1
SERSER - WODWOD 0 : 4
ORLORL - HETHET 0 : 0
WAWWAW - KSGKSG 0 : 3
ŻYRŻYR - GARGAR 1 : 2
KSDKSD - CISCIS 1 : 4
WILWIL - BOBBOB 4 : 1

Tabela

  Dom  PełnaWyjazd
   P
Amator Rososz-L. Amator Rososz-L.0
Bobry Karczmiska Bobry Karczmiska0
Cisy Nałęczów Cisy Nałęczów0
Garbarnia Kurów Garbarnia Kurów0
GSKS Ułęż GSKS Ułęż0
Hetman Gołąb Hetman Gołąb0
KS Drzewce KS Drzewce0
Mazowsze Stężyca Mazowsze Stężyca0
Orły Kazimierz Dolny Orły Kazimierz Dolny0
Tęcza Bełżyce Tęcza Bełżyce0
Wawel Wąwolnica Wawel Wąwolnica0
Wilki Wilków Wilki Wilków0
Wodniak Piotrawin - Ł. Wodniak Piotrawin - Ł.0
Żyrzyniak Żyrzyn Żyrzyniak Żyrzyn0
   P
Amator Rososz-L. Amator Rososz-L.0
Bobry Karczmiska Bobry Karczmiska0
Cisy Nałęczów Cisy Nałęczów0
Garbarnia Kurów Garbarnia Kurów0
GSKS Ułęż GSKS Ułęż0
Hetman Gołąb Hetman Gołąb0
KS Drzewce KS Drzewce0
Mazowsze Stężyca Mazowsze Stężyca0
Orły Kazimierz Dolny Orły Kazimierz Dolny0
Tęcza Bełżyce Tęcza Bełżyce0
Wawel Wąwolnica Wawel Wąwolnica0
Wilki Wilków Wilki Wilków0
Wodniak Piotrawin - Ł. Wodniak Piotrawin - Ł.0
Żyrzyniak Żyrzyn Żyrzyniak Żyrzyn0
   P
Amator Rososz-L. Amator Rososz-L.0
Bobry Karczmiska Bobry Karczmiska0
Cisy Nałęczów Cisy Nałęczów0
Garbarnia Kurów Garbarnia Kurów0
GSKS Ułęż GSKS Ułęż0
Hetman Gołąb Hetman Gołąb0
KS Drzewce KS Drzewce0
Mazowsze Stężyca Mazowsze Stężyca0
Orły Kazimierz Dolny Orły Kazimierz Dolny0
Tęcza Bełżyce Tęcza Bełżyce0
Wawel Wąwolnica Wawel Wąwolnica0
Wilki Wilków Wilki Wilków0
Wodniak Piotrawin - Ł. Wodniak Piotrawin - Ł.0
Żyrzyniak Żyrzyn Żyrzyniak Żyrzyn0

© GarbarniaKurow.pl 2009-2012