Porażka w Piaskach (18.09.2021)

Piaskovia Piaski wygrała 3:1 z Garbarnią Kurów. Jedyną bramkę dla nas zdobył z rzutu karnego Karol Głowacki.

Przed meczem delegacja zawodników wybrała się na cmentarz na grób Grzegorza Kijowskiego, który zginął 4 lata i 1 dzień wcześniej.

Piaskovia Piaski - Garbarnia Kurów 3:1 (1:0)
Bramki: Tomasz Nowak 45', Konrad Nowak 62', Jarosław Walęciuk 68' - Karol Głowacki 79' (k, asysta: Krzysztof Sieklicki)
Żółta kartka: Przemysław Figiel
Sędziowie: Adrian Chmielik (główny), Antoń, Polaczek
Liczba widzów: 100
Piaskovia (trener: Daniel Krakiewicz): Vladyslav Snizhko - Konrad Adamiec, Krzysztof Olender, Łukasz Muda (79' Robert Wójcik), Kacper Kur, Krzysztof Szczepanik (67' Dominik Jarosz), Jakub Bomba, Bartosz Lipa (79' Tomasz Szklarz), Jarosław Walęciuk (90' Damian Kapica), Tomasz Nowak (70' Jan Kucharzewski), Konrad Nowak
Garbarnia (trener: Robert Mirosław): Jakub Baran - Radosław Dados, Kacper Kozak (65' Maciej Żaba), Przemysław Figiel, Paweł Dajos (74' Kamil Kusyk), Paweł Wolszczak (72' Sebastian Zlot), Karol Głowacki, Krysztof Sieklicki (79' Adrian Muszyński), Damian Kopeć, Jakub Gałka - Kacper Lubisz (46' Mateusz Bieniek)