Porażka z Wisłą Annopol (09.10.2021)

Garbarnia Kurów przegrała 2:3 z Wisłą Annopol. Bramki dla nas zdobyli Mateusz Bieniek i Krzysztof Ziętek (bramka samobójcza po strzale Karola Głowackiego). W 45' Krzysztof Ziętek obronił strzał Karola Głowackiego z rzutu karnego.

Trener Wisły - Piotr Piechniak (były gracz m.in. Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski i trzykrotny reprezentant Polski) oglądał ten mecz z wysokości budki za ogrodzeniem, gdyż pauzował za kartkę.

Garbarnia Kurów - Wisła Annopol 2:3 (0:2)
Bramki: Mateusz Bieniek 75', Krzysztof Ziętek 78' (sam. po strzale Karola Głowackiego) - Jarosław Pawłowski 36' (k), 39', Karol Garbacz 51'
Czerwone kartki: Radosław Mazurek 45' (za wybicie piłki ręką z linii bramkowej), Karol Garbacz 87' (za dwie żółte)
Żółte kartki: Kacper Lubisz, Paweł Michałek - Karol Garbacz 2, Maciej Wójcik, Krzysztof Ziętek, Marcin Gogół
Sędziowie: Łukasz Drzewiecki (główny), Kamil Sołtys, Jacek Drzewiecki
Liczba widzów: 150
Garbarnia (trener: Robert Mirosław): Jakub Baran - Sebastian Chabros (79' Maciej Żaba), Michał Zlot, Jakub Gałka, Rafał Wałach (65' Paweł Wolszczak), Damian Kopeć, Paweł Dajos, Karol Głowacki, Sebastian Zlot (46' Mateusz Bieniek), Maksymilian Łubek (54' Kacper Kozak), Kamil Kusyk (86' Kacper Lubisz)
Wisła (trener: Dawid Rybak): Krzysztof Ziętek - Łukasz Trębacz (75' Marcin Stępień, 87' Dawid Żyłka), Kamil Kontapka, Oleksandr Zamiirenko, Maciej Wójcik, Arkadiusz Gil, Dawid Rybak, Karol Garbacz, Kamil Dębniewski (46' Marcin Gogół), Radosław Mazurek, Jarosław Pawłowski

Kolejny mecz zagramy w niedzielę o godzinie 15 w Drzewcach z tamtejszą Cisowianką.