Wyniki młodzieży (09.09.2017)

09/09/2017 | 13:50
Piotr Siczek

W turnieju orlików rozegranym w Kurowie wystąpiły cztery drużyny. Garbarnia wygrała 2:0 z Orłami Kazimierz Dolny po bramkach Patryka Peciaka i Jakuba Kuflewskiego, zremisowała 2:2 z Żyrzyniakiem Żyrzyn (Wiktor Piech 2) i 1:1 z Orlikiem Dęblin (Wiktor Piech). Zajęliśmy drugie miejsce - wygrał Orlik, trzeci był Żyrzyniak, a czwarte Orły. Na turnieju nie pojawił się Orzeł Łaziska.

Młodzicy młodsi: MKS/Ruch Ryki - Garbarnia 4:0
Nasi gracze przegrali z wiceliderem 4:0, ale mieli dużo sytuacji, lecz mieli bardzo słabo nastawione celowniki.

Młodzicy: Żyrzyniak Żyrzyn - Garbarnia 0:2 (Amelia Kołodziejczyk /pierwsza oficjalna bramka w naszym zespole/, Maciej Zieliński)
Juniorzy: Mazowsze Stężyca - Garbarnia 5:2 (Maciej Dziak, Sebastian Poradzisz)

Trampkarze zagrają w środę w Skrobowie z LKS-em.