Piotr Siczek

W sobotę grały prawie wszystkie nasze grupy młodzieżowe:

juniorzy: Garbarnia - Zawisza Garbów 3:0 wo
Goście wycofali się z rozgrywek.
trampkarze: Garbarnia - Victoria Parczew 2:3 (Adrian Wójtowicz, Aleksander Janicki /k/)
Goście zdobyli bramkę już po pięciu sekundach. W 25' i 26' nasi zawodnicy strzelili bramki, jednak nastąpiła dekoncentracja w trakcie drugiej połowy (dwie bramki w ciągu minuty) i to goście cieszyli się z trzech punktów.
młodzicy: Garbarnia - Football Academy Lublin 3:0 (Jakub Bachanek 2, Maciej Zieliński)
Nasi zawodnicy mieli mecz pod kontrolą i mogli strzelić więcej bramek.
młodzicy młodsi: Garbarnia - Wisła Puławy (przełożony)
Mecz odbędzie się prawdopodobnie 13 czerwca o godzinie 16.
orlicy: turniej towarzyski w Puławach (Garbarnia - Avia Świdnik 0:1, Wisła Puławy - Garbarnia 1:1 /Jakub Kuflewski/, Garbarnia - Orły Kazimierz Dolny 2:0 /Michał Kukier, Kacper Paprota/, Żyrzyniak Żyrzyn - Garbarnia 0:2 /mecz o V miejsce; Jakub Kuflewski Mateusz Górniaszek/)
W drugim meczu sędzia podyktował rzut karny dla przeciwników, którego nie powinno być. W roli nowego trenera orlików zadebiutował Sebastian Wojnowski, który objął roczniki 2007-2008 po Pawle Partyckim (Paweł będzie trenerem nowej grupy młodzieżowej 2009-2010).

W środę zagrają dwie grupy - o 17:30 juniorzy zagrają w Końskowoli z Powiślakiem, a o 17 młodzicy młodsi zagrają u nas z GKS-em Abramów.