10/06/2018 | 22:17
Piotr Siczek

W weekend grały nasze dwie z pięciu grup młodzieżowych.

młodzicy: Sygnał Lublin - Garbarnia 0:2 (Karol Próchniak 2)
Przy pierwszej bramce asystował Dawid Kłos, przy drugiej bezpośrednio z rzutu rożnego piłka odbiła się od obrońcy. Nasi zawodnicy ładnie rozgrywali piłkę, wynik mógł był wyższy. Dość dużo zagrali młodsi zawodnicy.

młodzicy młodsi: Powiślak Końskowola - Garbarnia 4:4 (Igor Korycki 2, Kacper Trybuła, Adam Pękala)
Prowadziliśmy, a potem przegrywaliśmy 3:1. Po męskiej rozmowie w drugiej połowie nasza gra wyglądała o wiele lepiej, mogliśmy strzelić więcej bramek, ale i Powiślak też miał swoje okazje.
Do ostatniej minuty emocje sięgały zenitu, kibice na pewno byli zadowoleni. W II połowie drużyna pokazała charakter.