Przegrana rezerw w końcówce (19.09.2021)

Garbarnia II Kurów przegrała 1:2 z Powiślakiem II Końskowola. Pierwszą oficjalną bramkę w naszych barwach zdobył Piotr Brzyski.

Pierwszy mecz po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją rozegrał Damian Stelmach.

Garbarnia II Kurów - Powiślak II Końskowola 1:2 (0:1)
Bramki: Piotr Brzyski 73' - Patryk Czarnecki 33' (sam.), Albert Bielawski 89'
Żółte kartki: Aleksander Wąsik - Hubert Wójcik
Sędziowie: Paweł Komorek (główny), Rafał Cięciara, Seweryn Sarna
Liczba widzów: 75
Garbarnia II (trener: Wojciech Janczyk): Sebastian Antoniak - Tomasz Haba, Patryk Czarnecki, Rafał Sołyga, Maksym Mrozek (63' Adam Wiercigroch) - Aleksander Wąsik, Tomasz Osuch (57' Paweł Partycki), Damian Stelmach, Patryk Rukasz, Szymon Szczepaniak (46' Jakub Nowocień) - Piotr Brzyski
Powiślak II (trener: Patryk Kędra): Damian Wójcik - Jan Reniuszek, Kamil Lisiewicz, Albert Bielawski, Hubert Wójcik, Maciej Nowacki, Patryk Kędra, Piotr Wójcik, Damian Rułka, Jakub Osiak, Patryk Kopiński