Lubelska klasa A, grupa II (VII poziom) - 2016/2017

Poz.
Klub.
Pkt.
Bramki
1
Garbarnia Kurów
58
65-25
2
Mazowsze Stężyca
56
65-27
3
KS Drzewce
50
54-34
4
Hetman Gołąb
42
69-41
5
Serokomla Janowiec
35
48-43
6
Wodniak Piotrawin - Ł.
34
64-43
7
Orły Kazimierz Dolny
33
47-53
8
Żyrzyniak Żyrzyn
29
36-51
9
Tęcza Bełżyce
27
30-37
10
Amator Rososz-L.
27
49-64
11
Cisy Nałęczów
24
31-46
12
Wilki Wilków
19
42-58
13
Wawel Wąwolnica
5
23-101

Lubelska klasa A, grupa II (VII poziom) - 2015/2016

Poz.
Klub.
Pkt.
Bramki
1
KS Góra Puławska
58
58-26
2
WodniakŁaziska Piotrawin
57
71-21
3
Garbarnia Kurów
56
71-38
4
Mazowsze Stężyca
51
60-36
5
Cisy Nałęczów
49
43-26
6
AmatorLeopoldów Rososz
44
76-56
7
Wawel Wąwolnica
31
43-63
8
KS Drzewce
30
41-52
9
Bobry Karczmiska Pierwsze
28
45-72
10
WilkiWilków Szczekarków-Kolonia
27
42-76
11
Hetman Gołąb
25
40-60
12
Żyrzyniak Żyrzyn
24
39-46
13
Serokomla Janowiec
24
35-54
14
Orlęta Dęblin
13
25-63
Wojewódzki Puchar Polski
I runda: Lewart II Lubartów - Garbarnia Kurów 0:4
II runda: Wisła Józefów nad Wisłą - Garbarnia Kurów 3:2

Lubelska klasa A, grupa II (VII poziom) - 2014/2015

Poz.
Klub.
Pkt.
Bramki
1
Orły Kazimierz Dolny
53
85-34
2
Mazowsze Stężyca
53
76-27
3
Garbarnia Kurów
46
55-30
4
AmatorLeopoldów Rososz
43
62-47
5
Serokomla Janowiec
37
49-48
6
WodniakŁaziska Piotrawin
37
41-29
7
KS Drzewce
37
36-38
8
KS Góra Puławska
33
50-44
9
Żyrzyniak Żyrzyn
30
36-46
10
Cisy Nałęczów
24
33-44
11
WilkiWilków Szczekarków-Kolonia
23
29-43
12
Bobry Karczmiska Pierwsze
15
23-73
13
Drako Kowala Pierwsza
10
24-96

Lubelska klasa A, gr. II (VII poziom) - 2013/2014

Poz.
Klub.
Pkt.
Bramki
1
Wisła II Puławy
65
140-31
2
Mazowsze Stężyca
53
80-41
3
WodniakŁaziska Piotrawin
52
65-56
4
Żyrzyniak Żyrzyn
47
58-38
5
Serokomla Janowiec
44
71-48
6
KS Drzewce
42
54-37
7
KS Góra Puławska
42
63-53
8
Garbarnia Kurów
38
61-54
9
WilkiWilków Szczekarków-Kolonia
37
55-52
10
AmatorLeopoldów Rososz
36
69-70
11
Bobry Karczmiska Pierwsze
24
46-96
12
Drako Kowala Pierwsza
17
39-103
13
Puławiak Puławy
15
54-89
14
Poraj Kraczewice Prywatne
12
26-113
Wojewódzki Puchar Polski
I runda: Błękitni Dys - Garbarnia Kurów 2:1

Lubelska klasa A, gr. II (VII poziom) - 2012/2013)

Poz.
Klub.
Pkt.
Bramki
1
Wiking Poniatowa
61
92-27
2
Mazowsze Stężyca
56
82-50
3
Wisła II Puławy
52
99-39
4
WilkiWilków Szczekarków-Kolonia
52
60-38
5
Żyrzyniak Żyrzyn
48
72-43
6
KS Góra Puławska
47
78-39
7
Puławiak Puławy
37
61-69
8
AmatorLeopoldów Rososz
36
67-59
9
KS Drzewce
34
43-48
10
Garbarnia Kurów
34
55-60
11
Poraj Kraczewice Prywatne
19
32-99
12
Drako Kowala Pierwsza
19
33-85
13
Bobry Karczmiska Pierwsze
18
43-93
14
Orły Kazimierz Dolny
10
19-87

Lubelska klasa A, gr. II (VII poziom) - 2011/2012

Poz.
Klub.
Pkt.
Bramki
1
Powiślak Końskowola
64
82-21
2
Puławiak Puławy
59
82-18
3
Mazowsze Stężyca
51
53-29
4
KS Góra Puławska
48
81-43
5
Wiking Poniatowa
47
63-29
6
WilkiWilków Szczekarków-Kolonia
44
55-38
7
Żyrzyniak Żyrzyn
40
77-52
8
Garbarnia Kurów
38
47-48
9
KS Drzewce
36
44-47
10
Orły Kazimierz Dolny
26
41-71
11
Bobry Karczmiska Pierwsze
24
51-88
12
Stal II Poniatowa
17
36-62
13
Drako Kowala Pierwsza
14
23-95
14
Poraj Kraczewice Prywatne
8
20-113

Lubelska klasa A, gr. II (VII poziom) - 2010/2011

Poz.
Klub.
Pkt.
Bramki
1
Hetman Gołąb
55
90-21
2
Powiślak Końskowola
52
72-23
3
KS Góra Puławska
43
71-31
4
WilkiWilków Szczekarków-Kolonia
42
54-36
5
Stal II Poniatowa
41
52-38
6
Orły Kazimierz Dolny
40
72-36
7
Garbarnia Kurów
30
41-41
8
Żyrzyniak Żyrzyn
23
28-44
9
Drako Kowala Pierwsza
14
24-55
10
Bobry Karczmiska Pierwsze
13
38-90
11
Cisy II Nałęczów
12
30-81
12
Poraj Kraczewice Prywatne
12
17-93

Lubelska klasa A, gr. II (VII poziom) - 2009/2010

Poz.
Klub.
Pkt.
Bramki
1
Mazowsze Stężyca
66
89-16
2
Hetman Gołąb
56
103-36
3
Stal II Poniatowa
55
97-34
4
Żyrzyniak Żyrzyn
53
77-47
5
KS Bogucin
45
58-53
6
Powiślak Końskowola
43
48-36
7
KS Drzewce
38
46-48
8
WilkiWilków Szczekarków-Kolonia
34
39-52
9
Garbarnia Kurów
33
55-52
10
Cisy II Nałęczów
27
44-83
11
Zawisza Garbów
24
43-91
12
Bobry Karczmiska Pierwsze
23
38-79
13
Poraj Kraczewice Prywatne
16
33-90
14
Serokomla Janowiec
15
35-88
Wojewódzki Puchar Polski
I runda: Zawisza Garbów - Garbarnia Kurów 2:6
II runda: KS Kazimierz Dolny - Garbarnia Kurów 2:4
III runda: Garbarnia Kurów - AmatorLeopoldów Rososz 2:1
IV runda: MKS Ryki - Garbarnia Kurów 5:3

Lubelska klasa A, gr. II (VII poziom) - 2008/2009

Poz.
Klub.
Pkt.
Bramki
1
KS Góra Puławska
56
79-26
2
Mazowsze Stężyca
51
81-31
3
Stal II Poniatowa
50
87-28
4
Garbarnia Kurów
40
66-44
5
Powiślak Końskowola
35
45-43
6
Zawisza Garbów
30
46-74
7
KS Bogucin
27
39-50
8
KS Drzewce
22
40-59
9
WilkiWilków Szczekarków-Kolonia
21
42-49
10
Żyrzyniak Żyrzyn
18
31-68
11
Cisy II Nałęczów
15
29-68
12
Serokomla Janowiec
13
19-63
Wojewódzki Puchar Polski
I runda: GLKS Michów - Garbarnia Kurów 2:5
II runda: Garbarnia Kurów - KS Góra Puławska 4:3
III runda: Garbarnia Kurów - Polesie Kock 1:3

Lubelska klasa A, gr. II (VI poziom) - 2007/2008

Poz.
Klub.
Pkt.
Bramki
1
AmatorLeopoldów Rososz
64
112-39
2
Mazowsze Stężyca
51
64-28
3
KS Góra Puławska
50
81-41
4
Żyrzyniak Żyrzyn
49
69-46
5
Powiślak Końskowola
48
56-39
6
Stal II Poniatowa
44
66-42
7
Garbarnia Kurów
41
55-44
8
KS Bogucin
40
56-55
9
Serokomla Janowiec
31
41-70
10
Zawisza Garbów
30
45-72
11
WilkiWilków Szczekarków-Kolonia
26
44-53
12
Pogoń Trzebiesza
23
49-97
13
Cisy II Nałęczów
17
37-85
14
MKS II Ryki
6
17-81
Wojewódzki Puchar Polski
I runda: Pogoń Trzebiesza - Garbarnia Kurów 1:2
II runda: Garbarnia Kurów - KS Bogucin 4:1
III runda: Garbarnia Kurów - Cisy Nałęczów 3:5

Lubelska klasa A, gr. II (VI poziom) - 2006/2007

Poz.
Klub.
Pkt.
Bramki
1
Hetman Gołąb
43
51-22
2
AmatorLeopoldów Rososz
39
54-22
3
KS Bogucin
35
31-29
4
Serokomla Janowiec
28
31-31
5
WilkiWilków Szczekarków-Kolonia
26
36-38
6
Mazowsze Stężyca
25
31-26
7
Powiślak Końskowola
18
25-28
8
Garbarnia Kurów
18
32-37
9
Ruch Ryki
18
27-33
10
Zawisza Garbów
7
11-62
Wojewódzki Puchar Polski
I runda: Garbarnia Kurów - Hetman Gołąb 0:3

Lubelska klasa A, gr. II (VI poziom) - 2005/2006

Poz.
Klub.
Pkt.
Bramki
1
Żyrzyniak Żyrzyn
68
85-22
2
AmatorLeopoldów Rososz
59
88-31
3
Gamerc Dąbrowica
55
73-28
4
KS Bogucin
52
63-40
5
Sygnał Chodel
40
65-55
6
Garbarnia Kurów
38
52-44
7
Ruch Ryki
37
51-44
8
Powiślak Końskowola
34
50-55
9
Serokomla Janowiec
32
67-64
10
Mazowsze Stężyca
32
50-60
11
Zawisza Garbów
31
52-58
12
LKS Kamionka
28
52-95
13
Cisy II Nałęczów
9
18-87
14
Sokół Kozubszczyzna
7
29-112
Wojewódzki Puchar Polski
I runda: KS Ciecierzyn - Garbarnia Kurów 3:2

Lubelska klasa A, gr. II (VI poziom) - 2004/2005

Poz.
Klub.
Pkt.
Bramki
1
AutoMróz Ryki
58
102-20
2
AmatorLeopoldów Rososz
40
60-32
3
Żyrzyniak Żyrzyn
40
57-38
4
Zawisza Garbów
39
38-37
5
Ruch Ryki
34
44-58
6
Mazowsze Stężyca
29
37-40
7
LZS Dąbrowica
28
55-60
8
Powiślak Końskowola
28
34-37
9
KS Bogucin
24
26-63
10
Serokomla Janowiec
21
35-43
11
Cisy II Nałęczów
20
38-78
12
Garbarnia Kurów
17
28-48
Wojewódzki Puchar Polski
I runda: Powiślak Końskowola - Garbarnia Kurów 4:1

Lubelska klasa A, gr. II (VI poziom) - 2003/2004

Poz.
Klub.
Pkt.
Bramki
1
Hetman Gołąb
52
64-26
2
Żyrzyniak Żyrzyn
49
69-38
3
Motor II Lublin
42
62-33
4
AmatorLeopoldów Rososz
40
49-40
5
Mazowsze Stężyca
35
45-32
6
AutoMróz Ryki
32
43-37
7
Powiślak Końskowola
29
40-38
8
LZS Dąbrowica
28
46-46
9
Serokomla Janowiec
23
29-35
10
KS Bogucin
21
36-51
11
Garbarnia Kurów
21
33-52
12
Wawel Wąwolnica
2
25-113
Wojewódzki Puchar Polski
I runda: Powiślak Końskowola - Garbarnia Kurów 0:3
II runda: KS Bogucin - Garbarnia Kurów 1:1, wygrana gospodarzy w rzutach karnych

Lubelska klasa A, gr. II (VI poziom) - 2002/2003

Poz.
Klub.
Pkt.
Bramki
1
Zawisza Garbów
58
83-34
2
SPKS Dąbrowica
54
61-26
3
Hetman Gołąb
48
62-43
4
Powiślak Końskowola
47
50-37
5
Tajfun Ostrów Lubelski
44
60-40
6
KS Bogucin
37
51-52
7
GKS Niedźwiada
35
44-53
8
AmatorLeopoldów Rososz
35
56-67
9
GKS Niemce
33
40-53
10
LKS Wierzchowiska Pierwsze
32
41-52
11
Serokomla Janowiec
30
23-43
12
Garbarnia Kurów
29
38-57
13
Żyrzyniak Żyrzyn
23
35-54
14
Mazowsze Stężyca
18
32-67
Wojewódzki Puchar Polski
I runda: KS Bogucin - Garbarnia Kurów 0:1
II runda: Garbarnia Kurów - Żyrzyniak Żyrzyn 3:1
III runda: Garbarnia Kurów - Puławiak Puławy 1:3

Lubelska klasa okręgowa (V poziom) - 2001/2002

Poz.
Klub.
Pkt.
Bramki
1
Stal Poniatowa
84
105-21
2
Unia Bełżyce
57
70-40
3
Orion Niedrzwica Duża
55
55-40
4
Janowianka Janów Lubelski
54
64-31
5
Opolanin Opole Lubelskie
53
78-44
6
Orły Kazimierz Dolny
51
55-36
7
POM Piotrowice
49
65-49
8
Ruch Ryki
43
61-52
9
Świdniczanka Świdnik Duży
43
51-48
10
Cisy Nałęczów
40
55-67
11
Orzeł Urzędów
37
53-60
12
Wawel Wąwolnica
35
57-82
13
Tur Milejów-Osada
29
50-67
14
Puławiak Puławy
26
39-73
15
LKS Wierzchowiska Pierwsze
21
30-93
16
Garbarnia Kurów
7
28-111

IV liga lubelsko-bialsko-chełmsko-zamojska (IV poziom) - 2000/2001

Poz.
Klub.
Pkt.
Bramki
1
Stal Kraśnik
85
100-33
2
Motor Lublin
71
81-37
3
Górnik II Łęczna
69
86-39
4
Tomasovia Tomaszów Lubelski
63
73-38
5
Unia Hrubieszów
61
69-49
6
Orlęta Łuków
55
70-49
7
Orlęta Radzyń Podlaski
54
57-41
8
Wisła Puławy
53
58-67
9
AZS/Podlasie Biała Podlaska
50
58-43
10
Avia Świdnik
49
59-50
11
Legion Tomaszowice
49
55-57
12
Czarni/Orlęta Dęblin
46
64-57
13
Granica Lubycza Królewska
41
36-45
14
Victoria Łukowa/Chmielek
33
34-58
15
Garbarnia Kurów
30
43-95
16
Korona Łaszczów
23
45-95
17
Start Krasnystaw
23
38-108
18
Dwernicki Stoczek Łukowski
14
32-100

IV liga lubelsko-radomsko-bialsko-siedlecka (IV poziom) - 1999/2000

Poz.
Klub.
Pkt.
Bramki
1
KS/Radomiak Radom
78
92-25
2
Lewart Lubartów
67
71-31
3
Mazowsze Grójec
66
71-37
4
AZS/Podlasie Biała Podlaska
60
56-36
5
Górnik II Łęczna
57
65-36
6
Pogoń Siedlce
57
71-43
7
Stal Kraśnik
56
60-39
8
Szydłowianka Szydłowiec
53
56-39
9
Orlęta Łuków
50
59-47
10
Wisła Puławy
49
59-45
11
Podlasie Sokołów Podlaski
47
52-63
12
KP Lublin
46
62-62
13
Czarni/Orlęta Dęblin
39
39-57
14
Wilga Garwolin
39
49-63
15
Garbarnia Kurów
39
43-71
16
Video Ciepielów
35
37-56
17
Mazovia Mińsk Mazowiecki
15
22-117
18
GLKS Rokitno
10
32-129
Wojewódzki Puchar Polski
wcześniejsze rundy: (brak danych)
V runda: Legion Tomaszowice - Garbarnia Kurów 1:4
VI runda: wolny los
Ćwierćfinał: Garbarnia Kurów - Lublinianka Lublin 2:3

IV liga lubelsko-radomsko-bialsko-siedlecka (IV poziom) - 1998/1999

Poz.
Klub.
Pkt.
Bramki
1
MZKS Kozienice
86
86-11
2
TP/Radomiak Radom
84
93-20
3
Stal Kraśnik
69
103-47
4
Górnik II Łęczna
64
85-36
5
Czarni/Orlęta Dęblin
63
59-29
6
Lewart Lubartów
60
68-40
7
Video Ciepielów
60
53-37
8
KP Lublin
53
66-50
9
Podlasie Sokołów Podlaski
52
57-45
10
Pogoń Siedlce
51
49-43
11
Garbarnia Kurów
39
59-55
12
Wilga Garwolin
34
43-64
13
Promnik Łaskarzew
32
33-77
14
Unia Krzywda
28
37-68
15
Kosovia Kosów Lacki
27
31-98
16
LZS Sobolew
23
33-85
17
Triticum Terespol
22
26-103
18
Huragan Międzyrzec Podlaski
21
21-115
Wojewódzki Puchar Polski
ewentualne wcześniejsze rundy: (brak danych)
IV runda: Grom Firlej - Garbarnia Kurów 0:10
V runda: (brak danych)

IV liga lubelsko-radomska (IV poziom) - 1997/1998

Poz.
Klub.
Pkt.
Bramki
1
Szydłowianka Szydłowiec
80
87-19
2
Górnik II Łęczna
73
81-23
3
TP/Radomiak Radom
62
71-30
4
Stal Kraśnik
58
62-31
5
Garbarnia Kurów
50
54-36
6
Pilica Białobrzegi
49
59-42
7
Mazowsze Grójec
47
67-52
8
Broń Radom
47
39-46
9
Wisła Puławy
41
52-43
10
Sygnał Lublin
34
30-49
11
Orzeł Wierzbica
33
47-78
12
Powiślanka Lipsko
29
40-57
13
Stal Poniatowa
26
40-62
14
Hortex Ryki
22
42-67
15
Opolanin Opole Lubelskie
21
33-72
16
Proch Pionki
12
35-122
Wojewódzki Puchar Polski
wcześniejsze rundy: (brak danych)
półfinał: Garbarnia Kurów - Górnik II Łęczna 5:6 pd.

IV liga lubelsko-radomska (IV poziom) - 1996/1997

Poz.
Klub.
Pkt.
Bramki
1
Czarni Dęblin
72
83-31
2
Wisła Puławy
62
56-21
3
Mazowsze Grójec
59
74-42
4
Orzeł Wierzbica
54
59-29
5
Szydłowianka Szydłowiec
49
55-37
6
Pilica Białobrzegi
46
50-35
7
TP/Radomiak Radom
43
37-34
8
Garbarnia Kurów
42
45-44
9
Stal Kraśnik
39
44-49
10
Proch Pionki
36
53-61
11
Sygnał Lublin
36
43-52
12
Opolanin Opole Lubelskie
36
39-51
13
Hortex Ryki
36
44-67
14
Broń Radom
33
46-62
15
Stal Poniatowa
26
35-63
16
Granit Bychawa
11
23-100
Wojewódzki Puchar Polski
III runda: Tajfun Ostrów Lubelski - Garbarnia Kurów 3:6
IV runda: Omega Lublin - Garbarnia Kurów 0:8
V runda: Świdniczanka Świdnik Duży - Garbarnia Kurów (awans gospodarzy)

Lubelska klasa okręgowa (V poziom) - 1995/1996

Poz.
Klub.
Pkt.
Bramki
1
Garbarnia Kurów
67
91-15
2
Unia Bełżyce
54
90-42
3
Legion Miłocin/Tomaszowice
42
56-36
4
Tur Milejów-Osada
38
26-25
5
Lewart Lubartów
36
41-47
6
Świdniczanka Świdnik
35
45-39
7
Cisy Nałęczów
35
37-33
8
POM Piotrowice
35
48-50
9
Orion Niedrzwica Duża
35
43-64
10
BKS Lublin
34
40-50
11
Bystrzyca Borki
28
35-56
12
Tajfun Ostrów Lubelski
25
39-65
13
Wawel Wąwolnica
22
30-55
14
Trawena Trawniki
21
28-65

Lubelska klasa okręgowa (V poziom) - 1994/1995

Poz.
Klub.
Pkt.
Bramki
1
Sygnał Lublin
40
39-23
2
Garbarnia Kurów
39
59-22
3
Unia Bełżyce
37
53-24
4
POM Piotrowice
32
44-31
5
Lewart Lubartów
31
51-29
6
Legion Miłocin
31
43-30
7
Orion Niedrzwica Duża
26
32-34
8
Świdniczanka Świdnik
22
30-39
9
Trawena Trawniki
21
30-45
10
Cisy Nałęczów
19
26-38
11
Tur Milejów-Osada
19
25-37
12
Bystrzyca Borki
19
28-63
13
BKS Lublin
18
34-56
14
Tęcza Kraśnik
10
20-55
Wojewódzki Puchar Polski
II runda: Unia Wilkołaz Pierwszy - Garbarnia Kurów (awans gospodarzy)

Lubelska klasa wojewódzka (V poziom) - 1993/1994 ( - drużyny, w których nie uwzględniono meczu z Lublinianką II w rundzie jesiennej)

Poz.
Klub.
Pkt.
Bramki
1
Legion Miłocin
45 (21)
85-24 (32-14)
2
Bystrzyca Borki
45
88-40
3
POM Piotrowice
43 (22)
67-24 (28-8)
4
Orion Niedrzwica Duża
39 (16)
74-38 (38-20)
5
Tur Milejów-Osada
38 (28)
68-41 (43-10)
6
Trawena Trawniki
34 (16)
57-34 (27-24)
7
Garbarnia Kurów
33 (18)
55-41 (28-22)
8
Wawel Wąwolnica
31 (15)
54-47 (26-23)
9
Górnik II Łęczna
29 (18)
65-68 (37-31)
10
Serokomla Janowiec
27 (15)
56-61 (29-32)
11
LZS Wierzchowiska Pierwsze
23 (6)
41-64 (14-47)
12
SpółdzielcaLeopoldów Rososz
20 (13)
44-67 (26-31)
13
Mazowsze Stężyca
17 (4)
40-84 (14-42)
14
Zawisza Garbów
14 (8)
30-86 (16-40)
15
LZS Stary Pożóg
12 (5)
29-85 (14-48)
16
Lublinianka II Lublin
10
15-71
Wojewódzki Puchar Polski
II runda: Hetman Gołąb - Garbarnia Kurów 2:4
III runda: Garbarnia Kurów - Wisła Puławy (brak danych o wyniku)

Lubelska klasa wojewódzka (V poziom) - 1992/1993

Poz.
Klub.
Pkt.
Bramki
1
Granit Bychawa
49
67-14
2
Opolanka Opole Lubelskie
40
78-26
3
POM Piotrowice
34
66-25
4
Garbarnia Kurów
31
49-32
5
Trawena Trawniki
30
53-37
6
Bystrzyca Borki
28
44-37
7
Serokomla Janowiec
26
52-49
8
Orion Niedrzwica Duża
25
45-49
9
Leopoldów Rososz
24
44-39
10
Tur Milejów-Osada
23
41-55
11
Zawisza Garbów
21
48-56
12
LZS Wierzchowiska Pierwsze
14
41-71
13
LZS Stary Pożóg
12
27-76
14
Czarni Pliszczyn
7
27-116

Lubelska klasa A, grupa I (VI poziom) - 1991/1992 ( - drużyny bez znanego wyniku w rundzie jesiennej z Michowem)

Poz.
Klub.
Pkt.
Bramki
1
AndyMax Janowiec
33
75-19
2
Garbarnia Kurów
33
70-21
3
Interpegro Przytoczno
18
34-31
4
Mazowsze Stężyca
17
42-30
5
Flis Leszkowice
16
37-47
6
LZS Kamionka
15
34-37
7
Hetman Gołąb
12
35-46
8
Polesie Kock
12
36-55
9
LZS Wola Osowińska
10
20-64
10
LZS Michów
1
6-53
Wojewódzki Puchar Polski
I runda: Garbarnia Kurów - Vir Dorohucza 4:0
II runda: Garbarnia Kurów - Trawena Trawniki 3:0 wo
III runda: Garbarnia Kurów - Stal Poniatowa (nieznaczna wygrana gości)

Lubelska klasa B, grupa puławska (VII poziom) - 1990/1991 (tabela po rundzie jesiennej)

Poz.
Klub.
Pkt.
Bramki
1
Garbarnia Kurów
12
33-3
2
Hetman Gołąb
8
21-16
3
Spartan Skowieszynek
3
13-27
4
Jaworzanka Rogów
1
8-29

Lubelska klasa B, grupa puławska (VII poziom) - 1989/1990

Poz.
Klub.
Pkt.
Bramki
1
LZS Stary Pożóg
30
83-22
2
LZS Wąwolnica
26
73-34
3
Hetman Gołąb
25
71-32
4
Garbarnia Kurów
25
69-36
5
Cisy II Drzewce
25
63-36
6
Spartan Skowieszynek
19
62-50
7
LZS Kajetanów
9
46-118
8
Tęcza Markuszów
8
21-82
9
LZS Karczmiska Pierwsze
7
31-79
10
Jaworzanka Rogów
6
35-65

Lubelska klasa B, grupa puławska (VII poziom) - 1988/1989

Poz.
Klub.
Pkt.
Bramki
1
Spółdzielca Leopoldów Rososz
37
96-25
2
Kurowianka Kurów
34
73-28
3
LZS Stary Pożóg
25
70-54
4
LZS Wąwolnica
24
66-48
5
Spartan Skowieszynek
22
54-49
6
Tęcza Markuszów
22
43-28
7
Strażak Końskowola
16
33-56
8
Jaworzanka Rogów
12
37-55
9
LZS Karczmiska Pierwsze
12
45-79
10
RSP Drzewce
11
42-79
11
Gondolierzy Strzyżowice
11
42-79

Lubelska klasa B, grupa puławska (VII poziom) - 1987/1988

Poz.
Klub.
Pkt.
Bramki
1
LZS Janowiec
30
72-21
2
SpółdzielcaLeopoldów Rososz
29
69-30
3
Amazonka Końskowola
29
72-42
4
Spartan Skowieszynek
20
61-61
5
Jaworzanka Rogów
17
55-44
6
Kurowianka Kurów
14
51-56
7
LZS Stary Pożóg
12
56-88
8
LZS Wąwolnica
11
35-63
9
Tęcza Markuszów
11
36-60
10
LZS Drzewce
11
44-88

Lubelska klasa B, grupa puławska (VII poziom) - 1986/1987

Poz.
Klub.
Pkt.
Bramki
1
Zawisza Garbów
22
77-22
2
LZS Janowiec
20
39-21
3
Kurowianka Kurów
19
39-19
4
LZS Końskowola
17
39-18
5
LZS Rogów
14
49-55
6
LZS Wólka Polanowska
9
32-44
7
LZS Wąwolnica
8
43-45
8
LZS Stary Pożóg
6
27-106

Lubelska klasa B, grupa puławska (VII poziom) - 1985/1986

Poz.
Klub.
Pkt.
Bramki
1
Leopoldów Rososz
35
82-22
2
LZS Miłocin
31
65-29
3
Zawisza Garbów
29
65-29
4
LZS Janowiec
29
56-35
5
Kurowianka Kurów
22
55-44
6
LZS Borysów
21
46-50
7
LZS Wólka Polanowska
14
55-44
8
LZS Wąwolnica
12
38-58
9
LZS Bochotnica
12
36-81
10
LZS Sadurki
9
26-76
11
LZS Klementowice
6
20-76

Lubelska klasa B, grupa puławska (VII poziom) - 1984/1985

Poz.
Klub.
Pkt.
Bramki
1
Orlęta II Dęblin
29
78-20
2
LZS Janowiec
22
57-34
3
Leopoldów Rososz
20
59-41
4
LZS Wola Przybysławska
19
50-32
5
LZS Wąwolnica
18
65-44
6
LZS Klementowice
18
59-43
7
Kurowianka Kurów
11
23-42
8
LZS Żyrzyn
4
18-77
9
LZS Bochotnica
3
22-93

Lubelska klasa C, grupa puławska (VII poziom) - 1981/1982)

Poz.
Klub.
Pkt.
Bramki
1
LZS Wola Przybysławska
26
43-18
2
Zryw Miłocin
23
63-35
3
LZS Leopoldów
19
49-43
4
Zawisza Garbów
18
51-38
5
Kurowianka Kurów
18
45-32
6
LZS Borysów
16
35-43
7
LZS Janowiec
10
22-43
8
LZS Bochotnica
8
26-54
9
LZS Klementowice
2
31-76

Lubelska klasa B, grupa wschodnia (V poziom) - 1977/1978 (po rundzie jesiennej )

Poz.
Klub.
Pkt.
Bramki
1
Unia Bełżyce
44
67-30
2
Wisła II Puławy
25
58-18
3
Orion Niedrzwica Duża
22
35-17
4
Świdniczanka Świdnik
21
31-9
5
POM Piotrowice
20
39-20
6
LKS Suchodoły
17
36-22
7
Garbarnia Kurów
17
29-50
8
LZS Krężnica Jara
12
26-35
9
Grom Firlej
11
14-37
10
LKS Ciecierzyn/Leonów
9
21-38
11
Trawena II Trawniki
9
18-39
12
LKS Wilkołaz Pierwszy
9
21-43
13
LZS Ostrów Lubelski
8
22-38
14
Grom Niedrzwica Kościelna
6
19-45

Lubelska klasa A, grupa północna (IV poziom) - sezon 1975/1976

Poz.
Klub.
Pkt.
Bramki
1
Tur Milejów-Osada
41
70-24
2
Lublinianka II Lublin
41
67-30
3
Budowlani Lublin
37
79-33
4
LZS Elizówka
33
78-42
5
LKS Kurów
33
63-36
6
Orion Niedrzwica Duża
29
46-40
7
Orlęta Łuków
26
47-39
8
Huragan Międzyrzec Podlaski
25
49-46
9
Orlęta Radzyń Podlaski
24
34-43
10
POM Piotrowice
19
29-50
11
Kolejarz Małaszewicze
19
29-59
12
Unia Bełżyce
14
40-68
13
Sokół Adamów
13
26-75
14
LKS Stoczek Łukowski
10
21-93

Lubelska klasa międzypowiatowa, grupa północna (IV poziom) - 1974/1975

Poz.
Klub.
Pkt.
Bramki
1
Motor II Lublin
43 lub 45
66(?)-18
2
Tur Milejów-Osada
40
74-20
3
Orion Niedrzwica Duża
32
44-37
4
Budowlani Lublin
31
50-40
5
Orlęta Radzyń Podlaski
28
63-36
6
Lublinianka II Lublin
27
53 lub 65-33
7
Włodawianka Włodawa
26
40-34
8
Orlęta Łuków
25
41-35
9
LKS Kurów
25
44-46
10
Kolejarz Małaszewicze
23
42-52
11
Huragan Międzyrzec Podlaski
21
38-45
12
LKS Stoczek Łukowski
21
32-65
13
Piaskovia Piaski
16
26-64
14
Victoria Parczew
4
21-121

Lubelska klasa A, grupa północna (V poziom) - 1972/1973

Poz.
Klub.
Pkt.
Bramki
1
Trawena Trawniki
36
62-15
2
Spójnia Lublin
27
48-31
3
Orlęta Radzyń Podlaski
26
49-41
4
Orlęta Łuków
24
46-34
5
Lewart Lubartów
24
30-26
6
Włodawianka Włodawa
23
34-33
7
Wisła II Puławy
21
35-35
8
Świdniczanka Świdnik
20
35-47
9
Huragan Międzyrzec Podlaski
19
29-43
10
LKS Stoczek Łukowski
16
22-43
11
Victoria Parczew
14
22-43
12
LKS Kurów
13
19-43

Lubelska klasa B, grupa puławska (VI poziom ligowy) - 1971/1972

Poz.
Klub.
Pkt.
Bramki
1
LKS Kurów
28
62-34
2
LZS Józefów nad Wisłą
24
42-32
3
LZS Janowiec
23
67-36
4
LZS Piotrawin
22
50-47
5
Opolanka II Opole Lubelskie
19
60-43
6
LZS Końskowola
18
45-36
7
LZS Borysów
16
42-38
8
LZS Nałęczów
13
37-40
9
LZS Żyrzyn
8
34-56
10
WólkaProfecka Puławy
7
5-76
Wojewódzki Puchar Polski
I runda: LZS Janowiec - LKS Kurów 0:4
II runda: LKS Kurów - Wisła II Puławy 0:5

Lubelska klasa A, grupa północna (V poziom ligowy) - sezon 1970/1971

Poz.
Klub.
Pkt.
Bramki
1
Chełmianka Chełm
40
73-15
2
Trawena Trawniki
31
67-30
3
Kolejarz Małaszewicze
30
63-38
4
Nadbużanka Wola Uhruska
27
46-29
5
Wisła II Puławy
26
34-24
6
Orlęta Łuków
21
45-39
7
Sokół Adamów
20
33-42
8
Świdniczanka Świdnik
19
36-41
9
Victoria Parczew
17
36-53
10
Włodawianka Włodawa
17
31-62
11
LKS Kurów
10
23-58
12
Krzna Biała Podlaska
6
21-72

Lubelska klasa A, grupa północna (V poziom) - sezon 1969/1970

Poz.
Klub.
Pkt.
Bramki
1
Podlasie Biała Podlaska
37
67-22
2
Sygnał Lublin
37
65-24
3
Nadbużanka Wola Uhruska
31
64-36
4
Trawena Trawniki
28
55-31
5
Kolejarz Małaszewicze
28
56-33
6
Victoria Parczew
24
47-53
7
Wisła Ib Puławy
23
38-46
8
Sokół Adamów
21
29-47
9
Orlęta Łuków
20
33-49
10
LZS Kurów
20
51-71
11
Orlęta Radzyń Podlaski
19
37-49
12
Chełmianka Ib Chełm
14
23-54
13
LZS Milanów
9
26-80

Lubelska klasa B, grupa puławska (VI poziom) - 1967/1968 (po rundzie jesiennej)

Poz.
Klub.
Pkt.
Bramki
1
Wisła Ib Puławy
17
39-13
2
LZS Kurów
15
22-6
3
LZS Józefów nad Wisłą
14
42-11
4
LZS Klementowice
11
28-14
5
LZS Wąwolnica
10
26-23
6
Opolanka Ib Opole Lubelskie
7
21-31
7
LZS Janowiec
5
21-33
8
LZS Nałęczów
5
19-39
9
LZS Borysów
4
10-35
10
LZS Końskowola
2
16-37

Lubelska klasa B, grupa puławska (VI poziom) - 1966/1967 (po rundzie jesiennej)

Poz.
Klub.
Pkt.
Bramki
1
Stal Ib Poniatowa
16
26-8
2
Wisła Ib Puławy
15
40-10
3
LZS Nałęczów
13
18-13
4
LZS Wąwolnica
12
22-14
5
LZS Józefów nad Wisłą
11
21-16
6
Clementovia Klementowice
9
22-22
7
Opolanka Ib Opole Lubelskie
6
22-30
8
LZS Borysów
4
10-31
9
LZS Kurów
2
9-29
10
LZS Końskowola
2
4-31

Lubelska klasa B, grupa kraśnicka II (V poziom ligowy) - 1963/1964 (bez jesiennych wyników LZS-u Kurów)

Poz.
Klub.
Pkt.
Bramki
1
Stal Ib Poniatowa
23
61-10
2
LZS Niedrzwica Duża
17
35-21
3
LZS Nałęczów
13
19-19
4
Opolanka Opole Lubelskie
13
29-38
5
LZS Klementowice
10
21-29
6
LZS Wąwolnica
5
19-39
7
LZS Kurów
0
0-18