Terminarz

Lubelskie | Klasa okregowa

Sobota, 08 Sierpnia 2020
11:00
LKS Stróża (Stróża-Kolonia)
-
Orzeł Urzędów
2:1
14:00
Mazowsze Stężyca
-
Avia II Świdnik
1:2
16:00
Sokół Konopnica (Kozubszczyzna)
-
Orion Niedrzwica (Niedrzwica Duża)
2:2
17:00
Piaskovia Piaski
-
Wisła II Puławy
4:3
17:30
Polesie Kock
-
Janowianka Janów Lubelski
0:5
Niedziela, 09 Sierpnia 2020
15:00
Motor II Lublin
-
Garbarnia Kurów
4:3
17:00
Stal Poniatowa
-
GKS Niemce
3:0
17:00
MKS/Ruch Ryki
-
Tęcza Bełżyce
1:4
Środa, 12 Sierpnia 2020
18:00
Garbarnia Kurów
-
Stal Poniatowa
1:0
17:00
GKS Niemce
-
Polesie Kock
3:2
17:00
MKS/Ruch Ryki
-
Avia II Świdnik
6:2
17:00
Mazowsze Stężyca
-
Wisła II Puławy
1:3
17:30
Orzeł Urzędów
-
Piaskovia Piaski
2:0
17:30
Janowianka Janów Lubelski
-
LKS Stróża (Stróża-Kolonia)
6:1
18:00
Orion Niedrzwica (Niedrzwica Duża)
-
Tęcza Bełżyce
2:0
18:00
Sokół Konopnica (Kozubszczyzna)
-
Motor II Lublin
4:6
Sobota, 15 Sierpnia 2020
11:00
LKS Stróża (Stróża-Kolonia)
-
GKS Niemce
5:1
12:00
Orion Niedrzwica (Niedrzwica Duża)
-
Motor II Lublin
1:3
13:00
Mazowsze Stężyca
-
Orzeł Urzędów
2:1
17:00
MKS/Ruch Ryki
-
Wisła II Puławy
3:5
Niedziela, 16 Sierpnia 2020
17:00
Polesie Kock
-
Garbarnia Kurów
3:2
17:00
Stal Poniatowa
-
Sokół Konopnica (Kozubszczyzna)
5:2
18:00
Piaskovia Piaski
-
Janowianka Janów Lubelski
1:6
Sobota, 15 Sierpnia 2020
13:00
Tęcza Bełżyce
-
Avia II Świdnik
0:6
Sobota, 22 Sierpnia 2020
16:00
Sokół Konopnica (Kozubszczyzna)
-
Polesie Kock
4:0
16:00
Motor II Lublin
-
Stal Poniatowa
3:0
17:30
Garbarnia Kurów
-
LKS Stróża (Stróża-Kolonia)
2:2
17:00
Janowianka Janów Lubelski
-
Mazowsze Stężyca
2:0
Niedziela, 23 Sierpnia 2020
11:00
Wisła II Puławy
-
Tęcza Bełżyce
2:0
17:00
Orion Niedrzwica (Niedrzwica Duża)
-
Avia II Świdnik
3:0
17:00
Orzeł Urzędów
-
MKS/Ruch Ryki
4:2
17:00
GKS Niemce
-
Piaskovia Piaski
1:3
Sobota, 29 Sierpnia 2020
15:00
Mazowsze Stężyca
-
GKS Niemce
1:3
16:00
LKS Stróża (Stróża-Kolonia)
-
Sokół Konopnica (Kozubszczyzna)
1:1
16:00
Piaskovia Piaski
-
Garbarnia Kurów
1:4
16:00
Tęcza Bełżyce
-
Orzeł Urzędów
0:3
17:00
Polesie Kock
-
Motor II Lublin
1:3
Niedziela, 30 Sierpnia 2020
11:00
Avia II Świdnik
-
Wisła II Puławy
4:1
16:00
MKS/Ruch Ryki
-
Janowianka Janów Lubelski
4:3
16:00
Stal Poniatowa
-
Orion Niedrzwica (Niedrzwica Duża)
0:4
Sobota, 05 Września 2020
11:00
Garbarnia Kurów
-
Mazowsze Stężyca
6:1
11:00
Orzeł Urzędów
-
Avia II Świdnik
4:2
13:00
Orion Niedrzwica (Niedrzwica Duża)
-
Wisła II Puławy
4:2
16:00
Sokół Konopnica (Kozubszczyzna)
-
Piaskovia Piaski
5:0
Niedziela, 06 Września 2020
12:00
Motor II Lublin
-
LKS Stróża (Stróża-Kolonia)
8:0
16:00
Janowianka Janów Lubelski
-
Tęcza Bełżyce
6:2
16:00
Stal Poniatowa
-
Polesie Kock
1:3
17:00
GKS Niemce
-
MKS/Ruch Ryki
3:4
Sobota, 12 Września 2020
16:00
MKS/Ruch Ryki
-
Garbarnia Kurów
4:0
15:00
Mazowsze Stężyca
-
Sokół Konopnica (Kozubszczyzna)
0:3
16:00
Piaskovia Piaski
-
Motor II Lublin
3:10
Niedziela, 13 Września 2020
11:00
Janowianka Janów Lubelski
-
Avia II Świdnik
5:0
11:00
Wisła II Puławy
-
Orzeł Urzędów
1:0
16:00
Polesie Kock
-
Orion Niedrzwica (Niedrzwica Duża)
1:0
16:00
LKS Stróża (Stróża-Kolonia)
-
Stal Poniatowa
1:3
16:00
Tęcza Bełżyce
-
GKS Niemce
0:1
Sobota, 19 Września 2020
11:00
Garbarnia Kurów
-
Tęcza Bełżyce
4:0
13:00
GKS Niemce
-
Avia II Świdnik
1:3
16:00
Janowianka Janów Lubelski
-
Wisła II Puławy
8:2
Niedziela, 20 Września 2020
12:00
Motor II Lublin
-
Mazowsze Stężyca
14:0
16:00
Orion Niedrzwica (Niedrzwica Duża)
-
Orzeł Urzędów
3:2
16:00
Stal Poniatowa
-
Piaskovia Piaski
3:0
16:00
Polesie Kock
-
LKS Stróża (Stróża-Kolonia)
3:2
16:15
Sokół Konopnica (Kozubszczyzna)
-
MKS/Ruch Ryki
2:3
Sobota, 26 Września 2020
11:00
MKS/Ruch Ryki
-
Motor II Lublin
1:9
14:00
Mazowsze Stężyca
-
Stal Poniatowa
3:4
16:00
Tęcza Bełżyce
-
Sokół Konopnica (Kozubszczyzna)
0:0
Niedziela, 27 Września 2020
11:00
LKS Stróża (Stróża-Kolonia)
-
Orion Niedrzwica (Niedrzwica Duża)
1:3
11:00
Avia II Świdnik
-
Garbarnia Kurów
4:0
11:00
Wisła II Puławy
-
GKS Niemce
4:2
14:00
Piaskovia Piaski
-
Polesie Kock
0:3
16:00
Orzeł Urzędów
-
Janowianka Janów Lubelski
1:1
Sobota, 03 Października 2020
15:00
Garbarnia Kurów
-
Wisła II Puławy
3:0
15:00
Sokół Konopnica (Kozubszczyzna)
-
Avia II Świdnik
1:3
Niedziela, 04 Października 2020
11:00
Motor II Lublin
-
Tęcza Bełżyce
5:0
11:00
LKS Stróża (Stróża-Kolonia)
-
Piaskovia Piaski
0:3
15:00
Orion Niedrzwica (Niedrzwica Duża)
-
Janowianka Janów Lubelski
1:1
15:00
GKS Niemce
-
Orzeł Urzędów
0:2
15:00
Stal Poniatowa
-
MKS/Ruch Ryki
2:3
Sobota, 03 Października 2020
15:00
Polesie Kock
-
Mazowsze Stężyca
2:0
Sobota, 10 Października 2020
11:00
Wisła II Puławy
-
Sokół Konopnica (Kozubszczyzna)
1:5
Niedziela, 11 Października 2020
11:00
Avia II Świdnik
-
Motor II Lublin
0:1
Sobota, 10 Października 2020
12:00
Mazowsze Stężyca
-
LKS Stróża (Stróża-Kolonia)
3:2
14:00
Tęcza Bełżyce
-
Stal Poniatowa
0:4
15:30
Piaskovia Piaski
-
Orion Niedrzwica (Niedrzwica Duża)
2:2
15:00
MKS/Ruch Ryki
-
Polesie Kock
2:1
Niedziela, 11 Października 2020
15:00
Janowianka Janów Lubelski
-
GKS Niemce
3:1
14:00
Orzeł Urzędów
-
Garbarnia Kurów
0:1
Sobota, 17 Października 2020
11:00
Motor II Lublin
-
Wisła II Puławy
11:1
15:00
Garbarnia Kurów
-
Janowianka Janów Lubelski
1:2
Niedziela, 18 Października 2020
14:00
Polesie Kock
-
Tęcza Bełżyce
0:0
Sobota, 17 Października 2020
15:00
Sokół Konopnica (Kozubszczyzna)
-
Orzeł Urzędów
4:0
15:00
Piaskovia Piaski
-
Mazowsze Stężyca
3:1
Niedziela, 18 Października 2020
14:00
LKS Stróża (Stróża-Kolonia)
-
MKS/Ruch Ryki
1:0
14:00
Orion Niedrzwica (Niedrzwica Duża)
-
GKS Niemce
10:0
15:00
Stal Poniatowa
-
Avia II Świdnik
1:3
Sobota, 24 Października 2020
12:00
Mazowsze Stężyca
-
Orion Niedrzwica (Niedrzwica Duża)
2:0
14:00
MKS/Ruch Ryki
-
Piaskovia Piaski
3:4
14:00
Orzeł Urzędów
-
Motor II Lublin
0:2
14:00
GKS Niemce
-
Garbarnia Kurów
2:3
Niedziela, 25 Października 2020
11:00
Avia II Świdnik
-
Polesie Kock
5:0
11:00
Wisła II Puławy
-
Stal Poniatowa
2:3
13:00
Janowianka Janów Lubelski
-
Sokół Konopnica (Kozubszczyzna)
5:0
14:00
Tęcza Bełżyce
-
LKS Stróża (Stróża-Kolonia)
3:2
Sobota, 31 Października 2020
13:00
Piaskovia Piaski
-
Tęcza Bełżyce
3:0
13:00
Mazowsze Stężyca
-
MKS/Ruch Ryki
1:1
14:00
Orion Niedrzwica (Niedrzwica Duża)
-
Garbarnia Kurów
4:1
14:00
Sokół Konopnica (Kozubszczyzna)
-
GKS Niemce
3:0
14:00
Stal Poniatowa
-
Orzeł Urzędów
0:0
14:00
Polesie Kock
-
Wisła II Puławy
3:1
14:00
LKS Stróża (Stróża-Kolonia)
-
Avia II Świdnik
1:2
14:00
Motor II Lublin
-
Janowianka Janów Lubelski
-

Lubelskie | Klasa B | Lublin II

Niedziela, 23 Sierpnia 2020
11:00
Legion Tomaszowice (Moszna-Kolonia)
-
Gigant Przytoczno
-
11:00
Cisy Nałęczów
-
Czarni/Orlęta Dęblin
3:2
15:00
Orlęta Nowodwór
-
Stacja Nałęczów (Drzewce-Kolonia)
1:3
15:00
Zawisza Garbów (Wola Przybysławska)
-
Powiślak II Końskowola
3:1
15:00
GKS Abramów
-
Piekiełko Przykwa
1:0
18:00
SKS Leokadiów
-
Garbarnia II Kurów
4:2
Niedziela, 30 Sierpnia 2020
11:00
Gigant Przytoczno
-
Powiślak II Końskowola
7:4
11:00
Garbarnia II Kurów
-
GKS Abramów
2:3
11:00
Legion Tomaszowice (Moszna-Kolonia)
-
Cisy Nałęczów
0:4
11:00
Piekiełko Przykwa
-
Orlęta Nowodwór
4:3
16:00
Czarni/Orlęta Dęblin
-
SKS Leokadiów
3:3
17:00
Stacja Nałęczów (Drzewce-Kolonia)
-
Zawisza Garbów (Wola Przybysławska)
0:7
Niedziela, 06 Września 2020
11:00
Orlęta Nowodwór
-
Garbarnia II Kurów
2:6
11:00
Zawisza Garbów (Wola Przybysławska)
-
Piekiełko Przykwa
8:2
11:00
Powiślak II Końskowola
-
Stacja Nałęczów (Drzewce-Kolonia)
3:0
15:00
GKS Abramów
-
Czarni/Orlęta Dęblin
0:1
16:00
Cisy Nałęczów
-
Gigant Przytoczno
4:1
17:00
SKS Leokadiów
-
Legion Tomaszowice (Moszna-Kolonia)
5:2
Sobota, 12 Września 2020
17:00
Garbarnia II Kurów
-
Zawisza Garbów (Wola Przybysławska)
4:5
Niedziela, 13 Września 2020
11:00
Gigant Przytoczno
-
Stacja Nałęczów (Drzewce-Kolonia)
3:1
11:00
Legion Tomaszowice (Moszna-Kolonia)
-
GKS Abramów
5:1
15:00
Piekiełko Przykwa
-
Powiślak II Końskowola
3:5
16:00
Czarni/Orlęta Dęblin
-
Orlęta Nowodwór
4:0
16:00
Cisy Nałęczów
-
SKS Leokadiów
2:0
Niedziela, 20 Września 2020
12:00
SKS Leokadiów
-
Gigant Przytoczno
5:1
15:00
GKS Abramów
-
Cisy Nałęczów
1:2
15:00
Orlęta Nowodwór
-
Legion Tomaszowice (Moszna-Kolonia)
3:2
15:00
Zawisza Garbów (Wola Przybysławska)
-
Czarni/Orlęta Dęblin
6:1
15:00
Powiślak II Końskowola
-
Garbarnia II Kurów
4:1
16:00
Stacja Nałęczów (Drzewce-Kolonia)
-
Piekiełko Przykwa
1:2
Sobota, 26 Września 2020
16:15
Czarni/Orlęta Dęblin
-
Powiślak II Końskowola
2:3
Niedziela, 27 Września 2020
11:00
Gigant Przytoczno
-
Piekiełko Przykwa
-
11:00
Legion Tomaszowice (Moszna-Kolonia)
-
Zawisza Garbów (Wola Przybysławska)
-
13:00
Garbarnia II Kurów
-
Stacja Nałęczów (Drzewce-Kolonia)
6:0
16:00
Cisy Nałęczów
-
Orlęta Nowodwór
10:0
17:00
SKS Leokadiów
-
GKS Abramów
3:1
Niedziela, 04 Października 2020
11:00
Orlęta Nowodwór
-
SKS Leokadiów
1:3
11:00
Piekiełko Przykwa
-
Garbarnia II Kurów
0:2
15:00
GKS Abramów
-
Gigant Przytoczno
3:2
15:00
Zawisza Garbów (Wola Przybysławska)
-
Cisy Nałęczów
0:2
15:00
Powiślak II Końskowola
-
Legion Tomaszowice (Moszna-Kolonia)
8:4
15:00
Stacja Nałęczów (Drzewce-Kolonia)
-
Czarni/Orlęta Dęblin
3:2
Niedziela, 11 Października 2020
12:00
Legion Tomaszowice (Moszna-Kolonia)
-
Stacja Nałęczów (Drzewce-Kolonia)
-
13:30
Gigant Przytoczno
-
Garbarnia II Kurów
6:0
15:00
Czarni/Orlęta Dęblin
-
Piekiełko Przykwa
4:2
15:00
Cisy Nałęczów
-
Powiślak II Końskowola
2:1
15:00
GKS Abramów
-
Orlęta Nowodwór
1:1
16:00
SKS Leokadiów
-
Zawisza Garbów (Wola Przybysławska)
1:2
Niedziela, 18 Października 2020
11:00
Piekiełko Przykwa
-
Legion Tomaszowice (Moszna-Kolonia)
3:4
14:00
Garbarnia II Kurów
-
Czarni/Orlęta Dęblin
2:2
14:30
Zawisza Garbów (Wola Przybysławska)
-
GKS Abramów
1:1
14:30
Stacja Nałęczów (Drzewce-Kolonia)
-
Cisy Nałęczów
1:2
15:00
Orlęta Nowodwór
-
Gigant Przytoczno
3:2
12:00
Legion Tomaszowice (Moszna-Kolonia)
-
Stacja Nałęczów (Drzewce-Kolonia)
1:3
Niedziela, 25 Października 2020
11:00
Gigant Przytoczno
-
Czarni/Orlęta Dęblin
0:1
11:00
Cisy Nałęczów
-
Piekiełko Przykwa
3:3
11:00
Orlęta Nowodwór
-
Zawisza Garbów (Wola Przybysławska)
2:2
11:30
Legion Tomaszowice (Moszna-Kolonia)
-
Garbarnia II Kurów
5:4
14:30
GKS Abramów
-
Powiślak II Końskowola
5:1
15:00
SKS Leokadiów
-
Stacja Nałęczów (Drzewce-Kolonia)
3:1
Sobota, 07 Listopada 2020
14:00
Czarni/Orlęta Dęblin
-
Legion Tomaszowice (Moszna-Kolonia)
-
Niedziela, 08 Listopada 2020
11:00
Powiślak II Końskowola
-
Orlęta Nowodwór
-
12:00
Zawisza Garbów (Wola Przybysławska)
-
Gigant Przytoczno
-
13:00
Garbarnia II Kurów
-
Cisy Nałęczów
-
14:00
Piekiełko Przykwa
-
SKS Leokadiów
-
15:00
GKS Abramów
-
Stacja Nałęczów (Drzewce-Kolonia)
-

II liga futsalu

Sobota, 30 Listopada 2019
19:00
Tur Milejów-Osada (futsal)
-
MKS Siedliska Drugie (futsal)
6:2
19:45
Piaskovia Piaski (futsal)
-
UKS Dys (futsal)
10:1
20:30
Garbarnia Kurów (futsal)
-
Tur Milejów-Osada (futsal)
1:2
21:15
MKS Siedliska Drugie (futsal)
-
UKS Dys (futsal)
7:3
Niedziela, 08 Grudnia 2019
19:00
Garbarnia Kurów (futsal)
-
AWF Biała Podlaska (futsal)
0:4
19:45
Tur Milejów-Osada (futsal)
-
Piaskovia Piaski (futsal)
2:4
20:30
MKS Siedliska Drugie (futsal)
-
AWF Biała Podlaska (futsal)
2:10
21:15
Piaskovia Piaski (futsal)
-
Garbarnia Kurów (futsal)
7:2
Niedziela, 15 Grudnia 2019
18:00
UKS Dys (futsal)
-
Garbarnia Kurów (futsal)
0:12
18:45
Piaskovia Piaski (futsal)
-
MKS Siedliska Drugie (futsal)
11:1
19:30
UKS Dys (futsal)
-
Piaskovia Piaski (futsal)
1:15
20:15
Garbarnia Kurów (futsal)
-
MKS Siedliska Drugie (futsal)
11:3
Niedziela, 12 Stycznia 2020
18:00
Tur Milejów-Osada (futsal)
-
AWF Biała Podlaska (futsal)
3:4
18:45
Garbarnia Kurów (futsal)
-
Piaskovia Piaski (futsal)
2:3
19:30
UKS Dys (futsal)
-
Tur Milejów-Osada (futsal)
1:20
20:15
AWF Biała Podlaska (futsal)
-
Garbarnia Kurów (futsal)
3:2
Sobota, 18 Stycznia 2020
17:15
MKS Siedliska Drugie (futsal)
-
Tur Milejów-Osada (futsal)
3:5
18:00
UKS Dys (futsal)
-
AWF Biała Podlaska (futsal)
0:5
18:45
Tur Milejów-Osada (futsal)
-
Garbarnia Kurów (futsal)
5:0
19:30
AWF Biała Podlaska (futsal)
-
MKS Siedliska Drugie (futsal)
9:3
Niedziela, 26 Stycznia 2020
20:15
Garbarnia Kurów (futsal)
-
UKS Dys (futsal)
14:1
18:00
Piaskovia Piaski (futsal)
-
Tur Milejów-Osada (futsal)
2:0
21:00
Piaskovia Piaski (futsal)
-
AWF Biała Podlaska (futsal)
3:1
19:30
AWF Biała Podlaska (futsal)
-
Tur Milejów-Osada (futsal)
3:4
18:45
UKS Dys (futsal)
-
MKS Siedliska Drugie (futsal)
1:4
Niedziela, 02 Lutego 2020
18:45
AWF Biała Podlaska (futsal)
-
UKS Dys (futsal)
0:5
20:15
AWF Biała Podlaska (futsal)
-
Piaskovia Piaski (futsal)
0:5
18:45
MKS Siedliska Drugie (futsal)
-
Piaskovia Piaski (futsal)
2:16
17:15
MKS Siedliska Drugie (futsal)
-
Garbarnia Kurów (futsal)
1:3
18:00
Tur Milejów-Osada (futsal)
-
UKS Dys (futsal)
17:3