Trzybramkowa wygrana z Laskovią (10.10.2021)

Garbarnia II Kurów wygrała 3:0 z Laskovią Baranów. Dwie bramki zdobył Piotr Brzyski, jedną Marcin Mazurkiewicz.

Dziękujemy gościom za posprzątaną szatnię i życzymy powodzenia w kolejnych meczach.

Garbarnia II Kurów - Laskovia Baranów 3:0 (2:0)
Bramki: Piotr Brzyski 23', 32', Marcin Mazurkiewicz 59'
Sędziowie: Łukasz Drzewiecki (główny), Adam Kontnik, Karol Furtak
Garbarnia II (trener: Wojciech Janczyk): Sebastian Antoniak - Tomasz Haba (69' Michał Bolesławski), Przemysław Figiel, Rafał Sołyga, Maksym Mrozek (58' Patryk Czarnecki) - Aleksander Wąsik (75' Kacper Sołyga), Sebastian Poradzisz (61' Dominik Wiak), Marcin Mazurkiewicz, Damian Stelmach (83' Adam Wójcik), Tomasz Osuch (69' Szymon Szczepaniak) - Piotr Brzyski
Laskovia (trener: Piotr Szymanek): Jakub Kulik - Damian Szelągowski (70' Piotr Latek), Jakub Jędrys (65' Bartosz Zakaszewski), Jakub Więsyk, Piotr Stefaniak (70' Filip Napora), Marcin Sala (54' Piotr Ambrożek), Michał Chudzik, Mateusz Dębek, Marcel Chudzik (35' Mateusz Haber), Patryk Mich, Karol Wyczołek

Garbarnia II swój kolejny mecz rozegra w niedzielę o godzinie 11 na wyjeździe z Zawiszą Garbów.