Wyjazdy do Kocka i Abramowa (03.10.2021)

W niedzielę o godzinie 15 zagramy w Kocku z tamtejszym Polesiem, nasza druga drużyna tego samego dnia o godzinie 16 zagra w Abramowie z GKS-em.

W dotychczasowej historii z Polesiem graliśmy 9 razy /licząc zimowy sparing z 2020 roku zamiast ligowego, który się nie odbył/ (wygrana, remis i 6 porażek; bramki: 15-21 + nieznany wynik /wygrana Garbarni/). Sędziami będą: Sebastian Ląd (główny), Kamil Reszka i Agnieszka Tymoszuk.

Historia meczów Garbarnia - Polesie:
20.10.1991: Garbarnia - Polesie 10:0, Gajda 6, ?, ?, ?
14.06.1992: Polesie - Garbarnia /wygrana gości/
03.09.2008: Garbarnia - Polesie 1:3
09.09.2017: Garbarnia - Polesie 0:4 (0:1)
22.04.2018: Polesie - Garbarnia 3:0 (1:0)
13.09.2019: Polesie - Garbarnia 0:0
08.02.2019, Lubartów: Garbarnia - Polesie 1:3, Bieniek (sparing, mecz ligowy miał odbyć się 29.03 - odwołany z powodu pandemii koronawirusa CoViD-19)
16.08.2020: Polesie - Garbarnia 3:2 (1:0), Figiel, Rukasz (k)
03.04.2021: Garbarnia - Polesie 1:5 (1:2), Makaruk
Znani strzelcy bramek dla Garbarni: Dariusz Gajda 6, Mateusz Bieniek, Przemysław Figiel, Grzegorz Makaruk, Kacper Rukasz

Historia meczów zespołów z gmin Kurów i Kock:
piłka nożna:
Garbarnia II - Polesie (1: 0 naszych wygranych, 0 remisów, 1 porażka; bramki 2:4)
tenis stołowy kobiet:
Clementovia Klementowice - LZS Kock (1: 0 0 1 0:3 + 2 nieznane wyniki)

Sędziami meczu GKS - Garbarnia II - GKS będą Rafał Cięciara (główny) i Bartosz Wawer. Z drużyną z Abramowa nasze rezerwy grały 3 razy (1 wygrana Garbarni II, 0 remisów, 5 porażek, bramki: 10-17).

Historia meczów Garbarnia II - GKS:
10.11.2018: GKS - Garbarnia II 2:0 (1:0)
15.06.2019: Garbarnia II - GKS 3:2 (2:1), Rukasz, Hajduk, Poradzisz
10.08.2019: Garbarnia II - GKS 1:3 (1:2), Opolski
08.03.2020, Kurów: GKS - Garbarnia II - GKS 5:3 (5:2), Mazurkiewicz, Gotowała, Hajduk
30.08.2020: Garbarnia II - GKS 2:3 (1:1), Hajduk 2
13.06.2021: GKS - Garbarnia II 2:1 (0:1), Rukasz
Strzelcy bramek dla nas: Mirosław Hajduk 4, Patryk Rukasz 2, Hubert Gotowała, Marcin Mazurkiewicz, Karol Opolski, Sebastian Poradzisz

Młodzież:
trampkarze: Garbarnia - Stal Poniatowa (S11)
młodzicy: Garbarnia - LKS Kamionka (S14)
orlicy: turniej ligowy w Żyrzynie (S11)