Garbarnia Kurów (trener: Tomasz Guz)

Bramkarze :
Sebastian Antoniak
28.08.1993 (24)
Grzegorz Kijowski †
30.10.1984 (33)
Artur Poniewierski
14.08.1980 (37)
Andrzej Wójcik
30.06.1992 (25)
Obrońcy :
Przemysław Figiel
16.11.1994 (23)
Kamil Głowacki
04.01.1992 (25)
Tomasz Guz
20.04.1988 (29)
Tomasz Haba
12.10.1987 (30)
Mirosław Hajduk
23.02.1984 (33)
Kamil Kusyk
13.02.1989 (28)
Krzysztof Sieklicki
19.02.1996 (21)
Sebastian Zlot
11.08.1992 (25)
Pomocnicy :
Karol Głowacki
21.09.1999 (18)
Marcin Mazurkiewicz
26.01.1990 (27)
Kacper Rukasz
14.05.1997 (20)
Marek Sadurski
19.08.1982 (35)
Damian Stelmach
15.01.1997 (20)
Rafał Wałach
12.05.1988 (29)
Paweł Wolszczak
10.10.1988 (29)
Michał Zlot
05.10.1993 (24)
Napastnicy :
Mateusz Bieniek
05.09.1998 (19)
Paweł Partycki
31.07.1992 (25)
Maciej Wiejak
07.12.1982 (34)

Juniorzy (trener: Tomasz Guz):

Bramkarz :
Wojciech Chabros
29.03.2001 (16)
Obrońcy :
Antoni Muzyka
18.08.2001 (16)
Piotr Ogrzyński
03.09.1999 (18)
Maciej Piech
24.07.1999 (18)
Kacper Sołyga
13.12.2001 (15)
Dominik Wawer
24.08.1999 (18)
Pomocnicy :
Maciej Dziak
08.10.1999 (18)
Szymon Górecki
05.01.2001 (16)
Jakub Kukier
08.11.2001 (16)
Jakub Łubek
08.06.1999 (18)
Grzegorz Pawłot
19.10.2001 (16)
Przemysław Pecio
11.04.2001 (16)
Sebastian Poradzisz
05.01.2001 (16)
Filip Stróżek
13.09.2001 (16)
Bartosz Wawer
21.04.2000 (17)
Adam Wiercigroch
09.10.2000 (17)
Kamil Reszka
25.04.2002 (15)
Napastnik :
Paweł Serewa
25.03.2001 (16)
Terminarz :

26.08, godz. 11: Polesie Kock - Garbarnia 0:1 (Dziak)
02.09: pauza
09.09, godz. 16: Mazowsze Stężyca - Garbarnia 5:2 (Dziak, Poradzisz)
17.09, godz. 16: Garbarnia - Ar-Tig Huta Dąbrowa 1:7 (Poradzisz)
23.09, godz. 13:30: GKS Niemce - Garbarnia 4:2 (Łubek /k/, Serewa)
01.10, godz. 16: Amator Rososz-Leopoldów - Garbarnia 3:3 (Dziak, Poradzisz, Łubek)
08.10, godz. 11: Garbarnia - BKS Bogucin 3:1 (Dziak 3 /,,k/)
14.10, godz. 11: Zawisza Garbów - Garbarnia 5:2 (Dziak, Górecki)
21.10, godz. 11: Garbarnia - Powiślak Końskowola 1:5 (Łubek)

Trampkarze (trener: Michał Kuflewski):

Bramkarze :
Piotr Dąbrowski
Paweł Struski
Obrońcy :
Aleksander Janicki
Mateusz Kozak
Filip Sułek
Kamil Zieliński
Pomocnicy :
Jan Byczek
Sebastian Chabros
Łukasz Drzazga
Szymon Kowalczyk
Cezary Lis
Filip Majerek
Oskar Pietrzak
Krystian Siwiec
Kacper Skindzier
Paweł Woch
Adrian Wójtowicz
Napastnicy :
Bartosz Głos
Mateusz Rozpędowski
Adrian Woch
Terminarz :

27.08, godz. 17: Legion Tomaszowice - Garbarnia 2:7 (A. Woch 3 /1 k/, Chabros 2, Skindzier)
02.09, godz. 12: Garbarnia - MOSiR Lubartów 3:3 (Głos 2, Chabros)
13.09, godz. 17: LKS Skrobów - Garbarnia 4:1 (Janicki)
17.09, godz. 13: Garbarnia - LKS Kamionka 10:1 (Głos 4 /1 k/, Chabros 3 /1 k/, Siwiec, Woch)
23.09, godz. 11: Orlik Lubartów - Garbarnia 11:2 (Pietrzak 2)
30.09, godz. 12: Cisy Nałęczów - Garbarnia 2:1 (Chabros, Głos)
07.10, godz. 11: Garbarnia - Czarni/Orlęta Dęblin 1:3 (Kowalczyk)
14.10, godz. 11: Victoria Parczew - Garbarnia 4:1 (Dąbrowski)
21.10, godz. 11: pauza

Młodzicy (trener: Sebastian Wojnowski)

Bramkarz :
Amelia Kołodziejczyk
Gracze z pola :
Jakub Bachanek
Hubert Chabros
Dawid Kłos
Jan Kozik
Dominik Kruk
Dominik Lesiewicz
Jakub Nowocień
Jakub Próchniak
Karol Próchniak
Bartosz Przygocki
Damian Rodzik
Jakub Tuzimek
Maciej Zieliński
Terminarz :

26.08, godz. 13: Wisła Puławy - Garbarnia 0:6 (Chabros 3, Bachanek 2, Zieliński)
02.09, godz. 14:30: Garbarnia - Tajfun Ostrów Lubelski 4:1 (Bachanek 2, Chabros, Nowocień)
09.09, godz. 11: Żyrzyniak Żyrzyn - Garbarnia 0:2 (Kołodziejczyk, Zieliński)
16.09, godz. 10: Garbarnia - Orlik Lubartów 0:4
23.09, godz. 11: Orlik Dęblin - Garbarnia 3:0
28.09, godz. 16:30: Garbarnia - MOSiR Lubartów 1:0 (K. Próchniak)
07.10, godz. 11: Ludwiniak Ludwin - Garbarnia 0:8 (Nowocień 2, Chabros 2, K. Próchniak 2, Bachanek, Zieliński)
14.10, godz. 10, Ciecierzyn: Football Academy Lublin - Garbarnia 3:3 (Kłos, Bachanek, Chabros)
21.10, godz. 14: Garbarnia - Sygnał Lublin 2:1 (Kłos /k/, Nowocień)

Młodzicy młodsi (trener: Michał Kuflewski):

Zawodnicy :
Maciej Gajlewicz
Ignacy Golianek
Bartosz Janek
Oliwier Jańczak
Kamil Jaroszek
Patryk Kłos
Dawid Kołodyński
Igor Korycki
Maciej Pałka
Adam Pękala
Daniel Pietrasiak
Adrian Podleśny
Piotr Stępień
Jakub Suszek
Maksymilian Tatarczak
Kacper Trybuła
Terminarz :

26.08, godz. 11: Orły Kazimierz Dolny - Garbarnia 10:5 (Trybuła 3, Pękala, Korycki)
02.09, godz. 10: Garbarnia - Orlik Lubartów 1:1 (Pękala)
09.09, godz. 12:30: MKS/Ruch Ryki - Garbarnia 4:0
16.09, godz. 12: Garbarnia - Laskovia Baranów 1:0 (Suszek)
23.09, godz. 11:30: Top Biała Podlaska - Garbarnia 15:0
30.09, godz. 12: Garbarnia - GLKS Michów 2:0 (Korycki, Jaroszek)
07.10, godz. 14: GKS Abramów - Garbarnia 3:1 (Trybuła)
15.10, godz. 17: Puławiak Puławy - Garbarnia 7:1 (Korycki)
21.10, godz. 15:30: Garbarnia - KS Góra Puławska 7:1 (Trybuła 3, Jaroszek 2, Korycki, Pękala)
29.10, godz. 11: Wisła Puławy - Garbarnia 4:0
04.11, godz. 11: Garbarnia - Powiślak Końskowola

Orlicy (trener: Paweł Partycki):

Zawodnicy :
Antoni Drążkiewicz
Mateusz Górniaszek
Krystian Guz
Rafał Jezierski
Dominik Kobus
Jakub Kobus
Jakub Kuflewski
Michał Kukier
Filip Łubek
Jakub Małocha
Kacper Paprota
Patryk Peciak
Wiktor Piech
Michał Sikorski
Damian Stasiak
Krystian Stasiak
Antoni Staszak
Jakub Wawer
Antoni Wierzganowski
Jakub Wręga
Adam Zarychta
Terminarz :

02.09, godz. 10 (turniej ligowy w Dęblinie):
Orzeł Łaziska - Garbarnia 0:7 (Guz 2, Małocha, K. Stasiak, Staszak, Piech, Górniaszek)
Garbarnia - Orły Kazimierz Dolny 0:0
Orlik Dęblin - Garbarnia 2:0
Garbarnia Kurów - Żyrzyniak 2:1 (Kuflewski, Łubek)
09.09, godz. 10 (turniej w Kurowie):
Orzeł Łaziska - Garbarnia 0:3 wo
Garbarnia - Orły Kazimierz Dolny 2:0 (Peciak, Kuflewski)
Żyrzyniak Żyrzyn - Garbarnia 2:2 (Piech 2)
Garbarnia - Orlik Dęblin 1:1 (Piech)
16.09, godz. 10 (turniej w Bochotnicy):
Garbarnia - Orlik Dęblin 0:1
Garbarnia - Żyrzyniak Żyrzyn 4:2 (Peciak, Kuflewski, Piech, Głos)
Orły Kazimierz Dolny - Garbarnia 1:1 (Piech)
Garbarnia - Orzeł Łaziska (Łubek 2, Peciak, Guz)
KONIEC RUNDY NA 2. MIEJSCU

30.09, godz. 10 (turniej w Kraśniku): wygrali 2:1 z Brazylijskimi Szkółkami Piłkarskimi, zremisowali 0:0 z Tęczą II Bełżyce i 0:0 z Jedynką Krasnystaw, a także przegrali 0:2 z Motorem Lublin i 0:1 z MUKS-em Kraśnik
07.10, godz. 10 (turniej w Dominowie): MUKS Kraśnik - Garbarnia 2:1, Jedynka Krasnystaw - Garbarnia 3:0, Garbarnia - BSS Lublin 1:1, Tęcza II Bełżyce - Garbarnia 0:3 wo, Garbarnia - Motor Lublin 1:1 (jedna z bramek: Krystian Guz)
14.10, godz. 10 (turniej w Bełżycach): brak udziału, przegrane z każdym 3:0 wo
KONIEC RUNDY NA 6. MIEJSCU