Seniorzy - II drużyna (trener: Michał Kuflewski)

Bramkarze :
Jakub Baran (NZ)
03/08/1995 (23)
Wojciech Chabros
29/03/2001 (17)
Michał Karnas
14/02/1990 (28)
Artur Poniewierski
14/08/1980 (38)
Napastnicy :
Maciej Wiejak
07/12/1982 (35)
Paweł Partycki
31/07/1992 (26)
Robert Mirosław
31/08/1973 (45)
Przemysław Figiel (NZ)
16/11/1994 (24)
Mateusz Bieniek
05/09/1998 (20)
Karol Skorupski
27/02/1987 (31)
Obrońcy :
Sebastian Zlot
11/08/1992 (26)
Paweł Stasiak (NZ)
11/06/1985 (33)
Tomasz Haba
12/10/1987 (31)
Mirosław Hajduk
23/02/1984 (34)
Kamil Kusyk
13/02/1989 (29)
Maciej Piech
24/07/1999 (19)
Krzysztof Sieklicki (NZ)
19/02/1996 (22)
Adam Wójcik
16/08/1996 (22)
Sebastian Wojnowski
29/01/1989 (29)
Adam Wiercigroch
09/10/2000 (18)
Szymon Szczepaniak
03/02/1996 (22)
Kacper Sołyga
13/12/2001 (16)
Rafał Sołyga
29/08/1987 (31)
Antoni Muzyka
18/08/2001 (17)
Dominik Wawer
24/08/1999 (19)
Kacper Jasiocha
27/04/2001 (17)
Filip Drążkiewicz
13/01/1999 (19)
Michał Kuflewski
04/12/1980 (37)
Pomocnicy :
Paweł Wolszczak
10/10/1988 (30)
Mateusz Próchniak
04/10/1983 (35)
Karol Głowacki
21/09/1999 (19)
Hubert Gotowała (NZ)
28/08/1995 (23)
Jakub Łubek
08/06/1999 (19)
Sebastian Poradzisz
05/01/2001 (17)
Igor Promis (NZ)
12/02/1996 (22)
Aleksander Wąsik
19/10/1997 (21)
Marek Sadurski
19/08/1982 (36)
Kamil Reszka
25/04/2002 (16)
Karol Opolski
02/01/1996 (22)
Rafał Wałach
12/05/1988 (30)
Piotr Ogrzyński
03/09/1999 (19)
Michał Zlot (NZ)
05/10/1993 (25)
Szymon Górecki
05/01/2001 (17)
Łukasz Dziewicki
02/02/1984 (34)
Mateusz Czuchryta
16/01/1987 (31)
Kacper Rukasz
14/05/1997 (21)
Patryk Rukasz
20/06/1995 (23)
Paweł Serewa
25/03/2001 (17)
Maciej Dziak
08/10/1999 (19)
Jakub Kukier
08/11/2001 (17)
Terminarz:

I kolejka (18.08, godz. 17:30): Garbarnia II - Powiślak II Końskowola 2:1 (1:0), P. Rukasz (k), Bieniek

II (26.08, godz. 17, Szczekarków): Jaworzanka Rogów - Garbarnia II 3:1 (2:1), Haba

III (02.09, godz. 11): Garbarnia II - SKS Leokadiów 2:4 (0:4), Partycki, Maciej Nowak (sam.)

IV (07.09, godz. 17:30, Bogucin): Legion Tomaszowice - Garbarnia II

V (16.09, godz. 11): Garbarnia II - Serokomla Janowiec

VI (23.09, godz. 16, Kowala Druga): Drako Kowala Pierwsza - Garbarnia II

VII (30.09, godz. 11): Garbarnia II - Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska Plizin

VIII (07.10, godz. 15, Wola Przybysławska /Garbów/): Zawisza Garbów - Garbarnia II

IX (13.10): pauza

X (21.10, godz. 15): Garbarnia II - Poraj Kraczewice Prywatne

XI (28.10, godz. 14): Cisy Nałęczów - Garbarnia II

XII (04.11, godz. 12): Garbarnia II - Stal II Poniatowa

XIII (11.11, godz. 12): GKS Abramów - Garbarnia II